8476976 0513
پاسخگویی تلفنی از ساعت 8.30 الی 21.30
8476976 0513

جشنواره تخفیفات مشهدهاست به مناسبت ولادت امام رضا

میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بر شما مشتری گرامی مبارک باد.
به همین مناسبت جشنواره ای در نظر گرفته ایم و در این روز عزیز و در میهمانی امام هشتم (ع) مشهد هاست میزبان شما مشتریان گرامی می باشد

ثبت 88 دامنه IR رایگان برای ۸۸ نفر

پیشنهاد ویژه در جشنواره یکروزه ۸

همچنین پشتیبانی چت آنلاین نیز در این روز فعال می باشد و آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان عزیز می باشد.

1- ثبت 88 دامنه IR رایگان در 8 مرحله برای 88 نفر در روز میلاد

جشنواره از ساعت 8 صبح روز میلاد آغاز و در اولین مرحله 10 کد تخفیف 100% ثبت دامنه IR یکساله در کانال تلگرام منتشر می شود. و تا ساعت 20 در 6 مرحله تکرار میشود و دو مرحله دیگر در طول هفته اجرا خواهد شد و جمعا 88 دامنه IR یکساله به صورت کاملا رایگان و هدیه به مشتریان عزیز تقدیم میشود.
توجه داشته باشید جهت اطلاع از کد تخفیف ها لازم است در کانل تلگرام مشهد هاست به ادرس https://telegram.me/mashhadhost عضو باشید.
با توجه به پیش بینی استقبال , پیشنهاد میشود. قبل از شروع جشنواره در صورتیکه شناسه ایرنیک ندارید نسبت به ایجاد اقدام کنید و مراحل سفارش را تا مرحله صدور پیش فاکتور و فیلد کد تخفیف پیش ببرید تا به محض اکران کدها بتوانید سریعا استفاده کنید.

2- اعمال 8% تخفیف در فاکتور های صادر شده در روز میلاد (خرید جدید -ارتقا- تمدید - تمدید زودتر از موعد (با حفظ تاریخ))

کلیه فاکتور هایی که در تاریخ روز میلاد صادر شوند در صورت درخواست مشتری در همان روز 8% تخفیف در آن فاکتور اعمال خواهد شد. و لازم است درخواست به صورت تیکت ارسال شود.
فاکتورهای خرید جدید – ارتقا سرویس و تمدید زودتر از موعد (با حفظ تاریخ) شامل این تخفیف میشوند. و در صورتیکه موفق به ثبت سفارش و ایجاد فاکتور نشدید میتوانید در چت آنلاین مطرح کنید یا تیکت بزنید.
مجددا تاکیید میشود: فقط درخواست هایی که در این روز دریافت شوند و فاکتور هایی که در این تاریخ صادر شوند شامل تخفیف مذکور خواهند شد.

 

3- 88 روز میزبانی رایگان با هاست پربازدید (HS1) یا IRCpanel برای دارنده گان سرویس های pro

کلیه مشتریانی که سرویس pro1 یا pro2 فعال از مشهد هاست دارند در صورت ارسال درخواست به صورت تیکت , یک هاست HS1 یا IRCPanel1 با اعتبار 88 روز به صورت رایگان به عنوان هدیه تقدیم میشود.
و آن دسته از مشتریانی که قبلا سرویس pro داشته اند و در حال حاظر Terminate و حذف شده , در صورتیکه سایت آن دامنه هنوز فعال و تحت مالکیت شخص مشتری باشد و در شرکت دیگری میزبانی شود نیز شامل این تخفیف خواهند شد. و لازم است در روز میلاد درخواست ارسال شود.

 

4- تا 88% تخفیف در نمایندگی 8 قلو به شرکت های طراحی سایت یا افرادی که علاقه مند به فعالیت در بازار میزبانی وب می باشند.

جهت اطلاع از جزییات این طرح لازم است درخواست به صورت تیکت یا ایمیل به واحد فروش ارسال شود.

4- تا 88% تخفیف در نمایندگی 8 قلو به شرکت های طراحی سایت یا افرادی که علاقه مند به فعالیت در بازار میزبانی وب می باشند.

جهت اطلاع از جزییات این طرح لازم است درخواست به صورت تیکت یا ایمیل به واحد فروش ارسال شود.

5- افزایش 88 گیگ دیسک SSD به سرورهای مجازی مستقر در پارس آنلاین (88روز رایگان) و فروش سرور مجازی SSD با قیمت هارد اینترپرایز

کلیه مشتریانی که دارای سرور مجازی ایران هستند و سرور آنها در دیتاسنتر پارس آنلاین مستقر شده با ارسال درخواست به واحد فروش , میزان 88 گیگ به ظرفیت دیسک SSD سرور این دسته از مشتریان اضافه خواهد شد و تا 88 روز رایگان می باشد.
همچنین سرورهای مجازی ایران موجود در لینک ذیل با هارد ssd با قیمت هارد اینترپرایز ثبت سفارش خواهد شد که لازم است درخواست به واحد فروش ارسال شود.
https://www.mashhadhost.com/vps-iran/

6-ستاپ رایگان 8 سرور پرطرفدار Hetznet سری EX و AX

سرورهای اختصاصی سری ex و ax دیتاسنتر هتزنر بدون هزینه نصب ارایه خواهد شد. جهت اطلاع از لیست سرورها لطفا به واحد فروش تیکت ارسال کنید.

7- سه تا 8 ماه هاست بک آپ گیری DL10 رایگان و یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان غیر فعال

آن دسته از مشتریانی که قبلا سرویس فعال از مشهد هاست داشته اند و در حال حاظر هیچ سرویس فعالی در ناحیه کاربری ندارند و غیر فعال می باشند در صورت ارسال درخواست یک هاست بک آپ گیری با اعتبار 3 تا 8 ماه به ایشان به عنوان هدیه تقدیم خواهد شد. مدت زمان 3 تا 8 ماه با توجه به سابقه قبلی مشتری در نظر گرفته خواهد شد. همچنین پینشهادات ویژه دیگری برای این دسته از مشتریان عزیز داریم و در صورتیکه طی هفته آینده با واحد فروش ارتباط برقزار کنند توضیحات لازم به صورت اختصاصی به ایشان ارایه خواهد شد.

88 هزار تومان اعتبار هدیه قابل استفاده در یک فاکتور برای مشتریانی که بیش از 8 سال سابقه عضویت در مشهد هاست دارند.

آن دسته از مشتریان عزیز و وفاداری که بیش از 8 سال سابقه عضویت در مشهد هاست را دارند با ارسال تیکت اعتبار 88 هزار تومانی به ایشان به عنوان هدیه تقدیم خواهد شد که قابلیت استفاده در یک فاکتور را دارد.