در این مقاله می خوانیم

امکان ریستور بکاپ در سی پنل توسط کاربران مشهدهاست + آموزش تصویری

نوشته شده در 09 اسفند 1401

در مشهدهاست امکان ریستور اکانت ها از داخل کنترل پنل سی پنل فراهم شده است. کاربران می توانند بدون تماس با پشتیبانی، نسخه های بک آپ را دانلود یا ریستور کنند. همچنین اگر تغییراتی روی سایت خود می دهند، می توانند قبل تغییرات از آن snapshot بگیرند که درصورتی که بعد از تغییرات سایتشان خراب شد، بتواننند به وضعیت قبل برگردند.

در ابتدا که وارد هاست خود می‌شوید، در قسمت Jetbackups با 4 گزینه مواجه خواهید شد.

بخش جت بکاپ در سی پنل

در قسمت Settings در صورتی که ایمیل خود را وارد کنید بعد از اینکه بکاپ Restore می‌شود و یا Snapshot تهیه می‌کنید یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود.

تنظیمات جت بکاپ

برای Restore کردن در Cpanel در قسمت Full Account Backups کلیک کنید.

گزینه Full Account Backups در جت بکاپ برای ریستور اکاانت

در این قسمت دو گزینه وجود دارد :

Restore : با استفاده از این گزینه می‌توانید ریستور انجام دهید، روند ریستور کمی زمانبر می‌باشد.

Generate Download : با استفاده از این گزینه می‌توانید بکاپ خود را دانلود نمایید. با انتخاب این گزینه،  گزینه Add to Download Queue نمایش داده می‌شود پس از کلیک بر روی آن شروع به دانلود کرده، بسته به حجم بکاپ ممکن است کمی زمانبر باشد.

در قسمت Creation Date می‌توانید تاریخ بکاپ‌های موجود را مشاهده نمایید. درقسمت Type نوع بکاپ را نمایش می‌دهد که به صورت کامل است و یا دلخواه.

ریستور اکانت در جت بکاپ

در قسمت Queue می‌توانید ریستورهایی که در حال انجام است را مشاهده نمایید. در قسمت Action نمایش داده می‌شود که آیا انجام شده است و یا با مشکل مواجه شده است.

صف بکاپ های گرفته شده در گزینه Queue جت بکاپ

در قسمت Snapshots می‌توانید از وضعیت فعلی هاست خود بکاپ گرفته و آن را ذخیره نمایید. این Snapshot تنها 48 ساعت در سرور نگهداری می‌شود و پس از آن حذف خواهد شد. شما تنها یک Snapshot می‌توانید نگهداری کنید و پس از حذف قبلی میتوانید Snapshot جدید تهیه کنید.

با انتخاب گزینه Create new Snapshot می‌توانید Snapshot تهیه نمایید.

گزینه Snapshots  در جت بکاپ
مشهدهاست لوگو
mashhadhost logo

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

38185 مرکز تماس مشهدهاست

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست است. SiteMap

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری