خرید اقساطی سرور

سفارشی سازی​

سرورهای پیشنهادی در هنگام سفارش قابل تغییر هستند و شما می‌توانید خرید اقساطی سرور را با تغییرات مورد نظر سفارشی کرده و خریداری نمایید.

ضمانت کیفیت​

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم و سرویس های خود را از نظر کیفیت ضمانت می کنیم.

سرور پیشنهادی 1

hp-dl360G9

از 20,000,000 تومان

پردازنده

ریل سرور

هارد دیسک

رم اختصاصی

2 عدد 2650v3

Railkit Orginal

1 عدد 600GB یا 2 عدد 300GB

32GB

سرور پیشنهادی 2

hp-dl360G9

از 24,000,000 تومان

پردازنده

ریل سرور

هارد دیسک

رم اختصاصی

2 عدد 2670v4

Railkit Orginal

هارد انتخابی

64GB

سرور پیشنهادی 3

hp-dl360G9

از 28,000,000 تومان

پردازنده

ریل سرور

هارد دیسک

رم اختصاصی

2 عدد 2680v4

Railkit Orginal

هارد انتخابی

128GB

برای خرید اقساطی سرور و ثبت سفارش، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود

دریافت تسهیلات برای خرید اقساطی سرور اختصاصی

مشهدهاست سرور و تجهیزات میزبانی وب را با همکاری استارتاپ های حوزه فین تک، به صورت اقساطی به فروش می‌رساند. ما در مشهدهاست با پشتوانه بیش از 20 سال سابقه در زمینه میزبانی وب، جهت رفع مشکلات تامین مالی صاحبین کسب‌ و کارهای اینترنتی با همکاری استارت آپ‌های حوزه فین تک، آماده ارائه خدمات و فروش دستگاه‌های سرور و تجهیزات میزبانی به‌ دو صورت خرید اقساطی سرور و یا اجاره به شرط تملیک هستیم.

سرور اجاره به شرط تملیک همراه با پشتیبانی فنی مشهدهاست

متقاضیان استفاده ازشرایط اجاره به‌ شرط تملیک یا خرید اقساطی سرور، با ثبت درخواست در فرم سفارش می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. همچنین مشهدهاست علاوه بر فراهم آوردن خرید اقساطی سرور، امکان میزبانی دستگاه‌ها در بهترین دیتاسنترهای داخلی را نیز فراهم نموده و با راه‌اندازی سایت‌های پشتیبانی فیزیکی در مناطق نزدیک به دیتاسنترهای داخلی و به‌ کارگیری کارشناسان مجرب در ۲ شیفت کاری، ضمن ارائه خدمات پشتیبانی سخت‌ افزاری و نرم‌افزاری و مانیتورینگ سرورها به‌ صورت ۲۴ ساعته، صاحبین کسب‌وکارها را از دغدغه‌‌ها و موضوعات فنی میزبانی بی‌ نیاز ساخته است.

خرید اقساطی سرور

خدمات پس از فروش خرید اقساطی سرور در مشهدهاست

  • آپدیت نرم‌افزاری سرور آپدیت Firmware : در این خدمت، نرم‌افزارهای اصلی سرور مثل Firmware، نسخه BIOS، تنظیم و آپدیت کنسول سرور با توجه به نوع و مدل سرور به رایگان انجام می‌شود تا سرور شما آخرین پچ‌های امنیتی از طرف سازنده را دریافت کند و بهینه‌سازی لازم در نرم‌افزار سرور انجام شود.
  • تنظیم کنسول سرور : تمامی سرورهای اختصاصی ایران شبکه ولکان دارای کنسول می‌باشند و به هنگام خرید یا اجاره سرور توسط شما، کنسول بررسی و به رایگان تنظیم می‌شود تا بتوانید به راحتی و از راه دور و بدون نیاز به درخواست KVM دیتاسنتر، به کنسول سرور متصل شوید و وضعیت سرور خود را بررسی کنید.
  • تست نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کلیه قطعات سرور : به هنگام تحویل و نصب سرورهای اختصاصی ایران در شبکه ولکان، تمامی سرورها پیش از تحویل توسط کارشناسان تست نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌شوند تا سلامت کلیه قطعات بررسی شود و پس از تضمین سلامت، سرور تحویل می‌گردد.
  • تنظیم raid سرور در صورت خرید هارد (در صورت نیاز) : یکی از خدمات رایگان دیگر در صورت خرید هارد دیسک، تنظیم raid بندی هاردها در صورت نیاز شما می‌باشد. در صورت تهیه هارد دیسک از ما، با توجه به تعداد و نوع هاردهای تهیه شده، امکان raid بندی به صورت دلخواه شما وجود دارد. در صورتی که نسبت به raid بندی تردید دارید همکاران ما می‌توانند شما را در این امر راهنمایی کنند.
  • نصب سیستم‌ عامل دلخواه (ویندوز، لینوکس یا مجازی‌ساز) : خدمت دیگری که توسط شبکه ولکان ارائه می‌شود نصب رایگان سیستم‌ عامل دلخواه شما است که هرکدام از سیستم‌ عامل‌ها و نسخه‌های موجود روی سرور شما نصب می‌گردد.
  • کولوکیشن در دیتاسنتر : تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی سرور در دیتاسنترهای تهران و مشهد توسط تیم فنی شبکه ولکان قابل انجام است. دیگر نیازی نیست که سرور را به صورت فیزیکی از ما دریافت کنید. این امکان برای ما فراهم است که بعد از آماده سازی سرور، در دیتاسنتری که مدنظر شماست سرور را نصب کنیم. خدمات کولوکیشن مشهدهاست مخصوصا برای خریداران و مشتریانی که خارج از تهران سکونت دارند بسیار سودمند خواهد بود و در زمان و هزینه آن‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

مزایای مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+