تغییر مالکیت دامنه IR

ارائه خدمات انتقال دامنه ir از یک شخص به شخص دیگر

پنل مدیریت دامنه

پس از انتقال دامنه به شناسه خودتان در ایرنیک، با تنظیم رابط اداری و مالی می توانید به راحتی نسبت به مدیریت دامنه خود در مشهدهاست اقدام کنید.

پرداخت سریع و آسان

به صورت مستقیم و بدون نیاز به ورود سایت ایرنیک، هزینه تغییر مالکیت دامنه IR را با کلیه کارت‌های عضو شتاب در مشهدهاست پرداخت کنید.

تغییر مالکیت دامنه IR

راهنمای اولیه ثبت درخواست تغییر مالکیت دامنه ir در مشهدهاست

تغییر مالکیت دامنه ir

اگر قصد خرید و فروش و یا انتقال دامنه ir از یک شناسه ایرنیک به شناسه دیگر را دارید، تمامی مراحل آن اعم از بررسی درخواست انتقال و یا تایید مدارک مربوطه، توسط سایت ایرنیک انجام می گیرد. خریدار دامنه (صاحب امتیاز جدید) تنها می تواند هزینه تغییر مالکیت دامنه ir را در مشهدهاست به عنوان کارگزار رسمی ایرنیک پرداخت نماید. برای ثبت این درخواست صاحب امتیاز فعلی و جدید دامنه می بایست اقدامات اولیه ای را انجام دهند که در زیر به تفکیک توضیح داده ایم.

صاحب امتیاز فعلی دامنه (فروشنده)

ابتدا باید با ورود به سایت ایرنیک نسبت به بازکردن قفل دامنه اقدام نماید. از منوی دامنه ها گزینه انتقال دامنه را انتخاب کنید. سپس در بخش فروش دامنه (انتقال به شناسهٔ دیگر)، نام دامنه را وارد کرده و سپس دکمه بعدی را کلیک کنید. در صفحه بعد می توانید با کلیک بر روی دکمه بازکردن انتقال، رمز انتقال دامنه خود را مشاهده کنید. حالا میتوانید این رمز را در اختیار صاحب امتیاز جدید دامنه قرار دهید تا بتواند نسبت به ثبت سفارش خدمات تغییر مالکیت دامنه ir. در مشهدهاست اقدام نماید.

صاحب امتیاز جدید دامنه (خریدار)

صاحب امتیاز جدید با در اختیار داشتن رمز انتقال دامنه، می تواند با کلیک بر روی دکمه “سفارش انتقال و تغییر مالکیت دامنه ir“، نسبت به تکمیل و پرداخت سفارش اقدام نماید. پس از پرداخت هزینه، کارشناسان دپارتمان مدیریت دامنه مشهدهاست اقدام به ثبت درخواست تغییر مالکیت دامنه ir در وب سایت ایرنیک می کنند. سپس از طرف ایرنیک ایمیلی برای صاحب امتیاز فعلی دامنه ارسال می شود که لازم است آن را باز کرده و تایید کند تا تغییر شناسه و انتقال دامنه ir با موفقیت از سمت ایرنیک تایید گردد.

مزایای مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

سابقه

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

سوالات متداول

خیر – پرداخت هزینه تغییر مالکیت دامنه ir بر عهده خریدار است. (مگر این که خریدار و فروشنده با هم توافق دیگری کرده باشند ). در صورتی که شما مالک دامنه هستید، فقط کافیست از طریق سایت ایرنیک نسبت به باز کردن قفل دامنه اقدام نمایید تا رمز انتقال به شما نمایش داده شود. سپس باید این رمز را در اختیار خریدار دامنه قرار دهید تا بتواند نسبت به تکمیل سفارش و پرداخت هزینه این سرویس اقدام نماید.

پس از پرداخت هزینه توسط شما، درخواست تغییر شناسه صاحب امتیاز دامنه در ایرنیک توسط همکاران ما در دپارتمان مدیریت دامنه ثبت می شود. مالک فعلی دامنه ابتدا باید درخواست انتقال دامنه ir را در پنل کاربری ایرنیک خود تایید نماید، سپس از طرف ایرنیک ایمیلی برای مالک دامنه ارسال می شود.

مرکز ثبت دامنه مدارکی را جهت تایید انتقال درخواست خواهد کرد. متن موافقت با انتقال برای فروشنده دامنه توسط ایرنیک به صورت فایل pdf از طریق پست‌الکترونیکی ارسال خواهد شد که باید متن موافقت با انتقال را عیناً، به صورت کتبی از طریق فکس یا سامانه ارسال مدارک برای ایرنیک ارسال نماید. پس از بررسی و تایید مدارک توسط ایرنیک، شناسه صاحب امتیاز دامنه به شناسه شما تغییر پیدا خواهد کرد و شما مالک جدید دامنه شناخته خواهید شد.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

همین حالا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. آماده کمک به شما هستیم.

38185
- 051

سرویس های مرتبط

سرویس هایی که مشتریان دیگر ما همراه با هاست پرسرعت و قدرتمند خریداری کرده اند.

گواهی SSL

گواهی SSL معتبر باعث افزایش امنیت، اعتماد، رضایت کاربران و همچنین بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد.

هاست بکاپ

خطر از دست رفتن داده ها همیشه شما را تهدید میکند. با خرید هاست بکاپ و پشتیبان گیری از اطلاعات، آماده مقابله با مشکلات باشید.

سرویس های مرتبط

سرویس هایی که مشتریان دیگر ما همراه با هاست پرسرعت و قدرتمند خریداری کرده اند.

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

0 +
دامنه های ثبت شده
0 +
سرور های میزبانی
0 +
تیکت های پاسخ داده شده
0 +
سال تجربه
0 +
مشتری از سراسر ایران

آخرین بروزرسانی : خردادماه 1402

آنچه درباره مشهدهاست می‌گویند