تغییر مالکیت دامنه IR

پنل مدیریت دامنه

پس از انتقال دامنه به شناسه خودتان در ایرنیک، با تنظیم رابط اداری و مالی می توانید به راحتی نسبت به مدیریت دامنه خود در مشهدهاست اقدام کنید.

پرداخت سریع و آسان

به صورت مستقیم و بدون نیاز به ورود سایت ایرنیک، هزینه تغییر مالکیت دامنه IR را با کلیه کارت‌های عضو شتاب در مشهدهاست پرداخت کنید.

تغییر مالکیت دامنه IR

شما می‌توانید از طریق این سرویس صاحب امتیاز دومین IR را تغییر دهید. هزینه پرداخت شده قابل برگشت نمی‌باشد. انتقال مالکیت دامنه باید به تایید سازمان ثبت دامنه‌های ایران برسد و با پرداخت هزینه به تنهایی، به منزله تایید انتقال نخواهد بود.

راهنمای اولیه ثبت درخواست تغییر مالکیت دامنه ir در مشهدهاست

اگر قصد خرید و فروش و یا انتقال دامنه ir از یک شناسه ایرنیک به شناسه دیگر را دارید، تمامی مراحل آن اعم از بررسی درخواست انتقال و یا تایید مدارک مربوطه، توسط سایت ایرنیک انجام می گیرد. خریدار دامنه (صاحب امتیاز جدید) تنها می تواند هزینه تغییر مالکیت دامنه ir را در مشهدهاست به عنوان کارگزار رسمی ایرنیک پرداخت نماید. برای ثبت این درخواست صاحب امتیاز فعلی و جدید دامنه می بایست اقدامات اولیه ای را انجام دهند که در زیر به تفکیک توضیح داده ایم.

صاحب امتیاز فعلی دامنه (فروشنده)

ابتدا باید با ورود به سایت ایرنیک نسبت به بازکردن قفل دامنه اقدام نماید. از منوی دامنه ها گزینه انتقال دامنه را انتخاب کنید. سپس در بخش فروش دامنه (انتقال به شناسهٔ دیگر)، نام دامنه را وارد کرده و سپس دکمه بعدی را کلیک کنید. در صفحه بعد می توانید با کلیک بر روی دکمه بازکردن انتقال، رمز انتقال دامنه خود را مشاهده کنید. حالا میتوانید این رمز را در اختیار صاحب امتیاز جدید دامنه قرار دهید تا بتواند نسبت به ثبت سفارش خدمات تغییر مالکیت دامنه ir. در مشهدهاست اقدام نماید.

صاحب امتیاز جدید دامنه (خریدار)

صاحب امتیاز جدید با در اختیار داشتن رمز انتقال دامنه، می تواند با کلیک بر روی دکمه “سفارش انتقال و تغییر مالکیت دامنه ir“، نسبت به تکمیل و پرداخت سفارش اقدام نماید. پس از پرداخت هزینه، کارشناسان دپارتمان مدیریت دامنه مشهدهاست اقدام به ثبت درخواست تغییر مالکیت دامنه ir در وب سایت ایرنیک می کنند. سپس از طرف ایرنیک ایمیلی برای صاحب امتیاز فعلی دامنه ارسال می شود که لازم است آن را باز کرده و تایید کند تا تغییر شناسه و انتقال دامنه ir با موفقیت از سمت ایرنیک تایید گردد.

مزایای مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

سوالات متداول

من قصد فروش دامنه ir. خودم را دارم. آیا باید از همین سرویس استفاده کنم؟

خیر – پرداخت هزینه تغییر مالکیت دامنه ir بر عهده خریدار است. (مگر این که خریدار و فروشنده با هم توافق دیگری کرده باشند ). در صورتی که شما مالک دامنه هستید، فقط کافیست از طریق سایت ایرنیک نسبت به باز کردن قفل دامنه اقدام نمایید تا رمز انتقال به شما نمایش داده شود. سپس باید این رمز را در اختیار خریدار دامنه قرار دهید تا بتواند نسبت به تکمیل سفارش و پرداخت هزینه این سرویس اقدام نماید.

پس از پرداخت هزینه توسط شما، درخواست تغییر شناسه صاحب امتیاز دامنه در ایرنیک توسط همکاران ما در دپارتمان مدیریت دامنه ثبت می شود. مالک فعلی دامنه ابتدا باید درخواست انتقال دامنه ir را در پنل کاربری ایرنیک خود تایید نماید، سپس از طرف ایرنیک ایمیلی برای مالک دامنه ارسال می شود.