رزرو دامنه ( بک اوردر )

مزایده خودکار

می توانید بدون پرداخت مبلغ اضافی به صورت خودکار وارد مزایده شوید. شانس خود را برای شرکت در این مزایده امتحان کنید و برنده شوید.

اطلاع رسانی فوری

ممکن است شما اولین نفری نباشید که درخواست خرید دامنه را داده باشد، در این صورت برای مزایده دامنه، به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

Backorder

Backorder Lite

بک اوردر چیست؟

روزانه هزاران نام دامنه در سراسر دنیا منقضی (Expire) می شوند. وقتی این اتفاق می‌افتد، دامنه آزاد شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد (Available)، به این معنی که هر کسی (از جمله شما) می‌تواند مجددا نسبت به ثبت دامنه اقدام کند. برخی از مالکان دامنه ممکن است منتظر بمانند تا یک دامنه به تاریخ انقضا برسد و سپس آن را به صورت دستی ثبت کنند اما در این حالت ریسک از دست رفتن دامنه بالاست. استراتژی بسیار بهتری برای ثبت مجدد دامنه وجود دارد، و آن سفارش بک اوردر دامنه است.

معنی بک اوردر (Backorder)

بک اوردر در معنای کلمه به مفهوم پیش فروش کردن کالایی است که در آن لحظه در دسترس نیست. پس از ثبت سفارش آن کالا، به محض در دسترس قرار گرفتن به شما ارائه می شود.

بک اوردر دامنه دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

سرویس Backorder یکی از خدمات منحصر به فرد مشهدهاست است که توسط شرکت های ریجسترار دامنه مانند Hexonet ارائه می‌شود. با خرید سرور بک اوردر، این شرکت ها سعی می‌کنند دامنه هایی که از قبل گرفته شده و حالا در وضعیت منقضی شده هستند را در صورتی که در دسترس قرار گیرند، از طرف شما ثبت کنند.

مزایای رزرو دامنه بین المللی در مشهدهاست

نرخ بالای موفقیت
امکان رزرو صدها دامنه TLDs
امکان ثبت دامنه‌های ارزشمند

افزایش فروش و

جلب اعتماد مشتریان

با انتخاب دامنه مناسب

بک اوردر با امکانات پیشرفته
ارسال هشدار و اعلان های به موقع
صرفه‌جویی هزینه با BackorderLite

مزایای مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

سوالات متداول

منظور از رزرو دامنه چیست؟
ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم تا دامنه هایی که آرزوی داشتنش را دارید، قبل از این که به صورت عمومی برای همه آزاد شود، به شما اطلاع دهیم تا شانس خود را برای ثبت دامنه امتحان کنید.
در صورتی که شما اولین نفری باشید که این دامنه را درخواست داده اید، قیمت پیشنهادی شما به عنوان قیمت پایه برای مزایده در نظر گرفته می شود و شما وارد یک مزایده برای دامنه شده اید. اگر تنها کسی باشید که درخواست برای دامنه ثبت کرده باشید، بدون هیچ هزینه اضافی دامنه برای شما ثبت می شود و شما مالک دامنه خواهید بود.

سعی ما بر این است تا از طریق برترین رجیسترارهای دنیا دامنه را ثبت نماییم. اگر مالک قبلی، دامنه را تمدید نکند، این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا دامنه دلخواه‌تان را به دست آورید.

اگر هزینه رزرو دامنه را پرداخت کرده باشید، به محض آزادشدن دامنه به شما اطلاع می دهیم. هدیه ما به شما امکان مانیتور کردن روزانه‌ی دامنه است.

زمانی که شما دامنه موردنظر خود را درمشهدهاست رزرو می کنید، ما بیش از یک فرصت برای امنیت رزرو دامنه در اختیار شما قرار می دهیم :

مانیتورینگ رایگان دامنه به صورت روزانه
ثبت رایگان دامنه به مدت یک سال

ما وضعیت دامنه را چک می کنیم و هر زمان که وضعیت آن تغییر کرد، به شما از طریق ایمیل اطلاع می دهیم. پس از منقضی شدن دامنه ما تلاش می کنیم تا دامنه را از طریق رجیسترارهای برتر دنیا برای شما ثبت کنیم. اگر موفق شویم و شما تنها رزرو کننده‌ی دامنه باشید، مالک دامنه خواهید بود.

اگر ثبت دامنه با موفقیت انجام شود ما دامنه را پس از 45 روز در اکانت شما قرار می دهیم. هزینه ای که پرداخت کرده اید شامل ثبت یکساله ی دامنه نیز می‌شود.

اگر رزور دامنه شما ناموفق بود، ما پیشنهاد می کنیم مجدد برای رزرو دامنه تلاش نمایید و یا نام دامنه دیگری را برای رزرو انتخاب کنید.

این سرویس مادام العمر است و تا زمانی که سیستم بتواند این دامنه را ثبت کند فعال می کند و محدودیت زمانی ندارد.

بعد از فعالسازی با کسر 10% هزینه (به استثناء %9 مالیات و ارزش افزوده) به شما برگشت داده می شود.