فروش دامنه واسطه‌ای

انعطاف پذیری​

این سرویس انعطاف پذیری بالایی را برای فروشنده و خریدار فراهم می‌کند. طرفین می‌توانند شرایط خاصی مانند زمان تحویل دامنه، پرداخت در مراحل مختلف و سایر جزئیات را مذاکره کنند و در قرارداد آنها را تعریف نمایند تا فروش دامنه با موفقیت انجام شود.

فرایند مرحله‌ای​

فروش دامنه واسطه‌ای فرآیند تراکنش را به گونه‌ای مرحله به مرحله انجام می‌دهد. این به فروشنده و خریدار کمک می‌کند تا به طور دقیق و شفاف تر درک کنند که هر مرحله از تراکنش چه زمانی و چگونه انجام خواهد شد.

سرویس فروش دامنه واسطه‌ای چیست و چگونه کار می‌کند؟

فرض کنید می خواهید یک دامنه را از شخص دیگری خریداری کنید. آیا قبل از این که پول را پرداخت کنید، اطمینان دارید که مالک دامنه، آن را به شما انتقال دهد؟ یا این که فروشنده قبل از پرداخت باید با انتقال دامنه به شما موافقت کند!؟ سرویس Escrow یا خدمات فروش دامنه واسطه‌ای اینجاست که به کمک خریدار و فروشنده دامنه می آید.
Escrow  یک سرویس شخص ثالث (third party) است که پول را تا زمانی که نام دامنه با موفقیت منتقل شود نگه می دارد. بنابراین درصورتی که قصد خرید و فروش دامنه دارید و دو طرف از یکدیگر اعتماد کافی ندارد، می توانید از این سرویس منحصر به فرد مشهدهاست کمک بگیرید.

سرویس اسکرو (Escrow) چگونه کار می‌کند؟

فروشنده و خریدار سر یک قیمت برای دامنه با هم به توافق می‌رسند.
خریدار قیمت توافق شده را به همراه هزینه کارمزد به مشهدهاست پرداخت می‌کند و مشهدهاست کار انتقال دامنه را آغاز خواهد کرد.
فروشنده انتقال را تایید می‌کند تا دامنه به صورت کامل به پنل خریدار منتقل شود.
مشهدهاست با کسر کارمزدها، مبلغ دریافتی را برای فروشنده واریز می‌کند.

هزینه کارمزد خدمات چقدر است؟

هزینه کارمزد خدمات 10% ( حداقل 400,000 تومان ) است.
*مثلا اگر قیمت فروش دامنه (قیمت توافق شده) مبلغ 10,000,000 تومان باشد، کارمزد انجام کار 1,000,000 تومان است و اگر قیمت فروش دامنه 2,000,000 تومان باشد، کارمزد آن همان 400,000 تومان است.
تبصره : ممکن است انتقال دامنه همراه با هزینه باشد که هزینه آن بر عهده مشتری است.

مزایای مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

سوالات متداول

آیا فقط خریدار دامنه باید هزینه کارمزد را پرداخت کند؟

خیر – الزامی وجود ندارد حتما خریدار دامنه هزینه کارمزد را پرداخت نماید، بلکه می تواند توافقی بین دو طرف باشد. خریدار و فروشنده توافق می کنند که کارمزد مشهدهاست را چه کسی باید پرداخت نماید و یا کارمزد فروش دامنه بین هر دو تقسیم شود.

زمانی که دامنه توسط فروشنده به مشهدهاست انتقال داده شد، ما اطلاعات Whois دامنه را به مشخصات خریدار تغییر میدهیم و ایشان عملا مالک دامنه محسوب خواهد شد. در مورد انتقال دامنه های IR، در صورتی که خریدار پول را واریز کرده باشد، مشهدهاست با فروشنده هماهنگ خواهد شد تا دامنه را مستقیما به شناسه خریدار انتقال دهد.