انتقال دامنه | Domain Transfer

انتقال دامنه به مشهدهاست | انتقال دامنه به شخص دیگر

Domain Transfer

هزینه انتقال دامنه ir

کارگزار رسمی nic.ir

بیش از 70% تخفیف
ثبت کلیه دامنه ها با نام و تحت مالکیت شما

  • انتقال دامنه ir یک ساله 29,800 تومان
  • سفارش انتقال دامنه ir به مشهدهاست تنها یک ساله امکان پذیر است و ضمن انتقال، دامنه شما از تاریخ سررسید به مدت یکسال تمدید خواهد شد.مالکیت دامنه تغییری نمی کند.
  • ( شناسه ایرنیک مشهدهاست: sh1639-irnic )
مشهدهاست وبسایت حرفه ای برای خرید و ثبت دامنه با مالکیت شما و تحویل فوری، پارتنر کلیه رجیسترارهای معتبر و مطرح بین المللی، دامنه ارزان قیمت، DomainPrice قیمت دامین

انتقال دامنه چیست و چه شرایطی دارد؟

کاربران یک شرکت هاستینگ همواره ممکن است نیاز به انتقال هاست و دامنه خود داشته باشند بعنوان مثال زمانی که دامنه ای را به شخص دیگری واگذار می کنید می بایست امکان مدیریت آن را هم به او منتقل کنید و یا اینکه به هر دلیلی برای مدیریت و یا تمدید دامنه خود قصد دارید آن را به شرکت دیگری انتقال دهید که در اصطلاح به مجموعه ی این اقدامات انتقال دامنه گفته می شود.

حالات مختلفی را می توان برای انتقال دامین متصور شد مثلا انتقال دامنه از یک شخص به شخص دیگر یا از یک رجیسترار (مرکز ثبت دامنه) به رجیسترار دیگر یا انتقال داخلی در همان رجیسترار و همچنین انتقال دامنه از یک شرکت به شرکت دیگر (انتقال دامنه به هاست دیگر).

توجه داشته باشید در تمامی این حالت ها با توجه به پسوند دامنه ( ir یا بین المللی ) روش انتقال متفاوت خواهد بود که در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد.

توصیه می شود دامنه خود را به هر شرکتی منتقل نکنید! با توجه به مسائل تحریم و از دست رفتن دامنه های بین المللی بهتر است دامنه خود را به یک رجیسترار معتبر منتقل کنید این یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمان انتقال دامین می بایست به آن توجه کنید.

با خیال راحت دامنه خود را انتقال دهید!
مشهدهاست دارای نمایندگی دامنه از معتبرترین و مطرح ترین رجیسترارهای بین المللی سراسر دنیا

پنل هگزونت
پنل نمایندگی جوکر
پنل نمایندگی دایرکتی
پنل نمایندگی دامنه ای نام
نمایندگی دامنه آنلاین نیک
نمایندگی دامنه توکاس

شرایط انتقال دامنه بین المللی

1

حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دومین به رجیسترار فعلی گذشته باشد درغیراینصورت درخواست انتقال بطور خودكار رد مي‌شود (طبق قوانين ICANN). 

2

در زمان انتقال، قفل دامنه باید باز باشد. دامنه هایی که قفل باشند (clientTransferProhibited یا Lock) قابل انتقال نیستند.

3

توصیه می شود حداقل  ۱۰ روز به تاريخ انقضای دامنه باقی مانده باشد.  دامنه بعد از انتقال از تاریخ انقضاء به مدت یک سال تمدید می شود و نباید در زمان انقضاء تصمیم به انتقال گرفت .

4

دسترسی به رمز انتقال دامنه ( Auth Code یا Secret Code یا EPP Code ) دریافت کد انتقال در پنل کاربری شرکت ثبت کننده دامین

5

زمان انتقال دامین، قابلیت Whois Protection یا Privacy Protection بر روی دامنه نباید فعال باشد. ابتدا می بایست آن را غیر فعال کرد تا امکان انتقال دامین فراهم گردد.

6

دامنه نباید ظرف 45روز گذشته تمدید شده باشد به عبارت دیگر 45روز از آخرین تمدید دامنه گذشته باشد درغیر اینصورت اعتبار تمدید در شرکت قبلی از بین خواهد رفت.

7

در پروسه انتقال، دامنه از دسترس خارج نمی شود و مدیریت دامنه تا زمانی که به پنل جدید منتقل شود در مکان قبلی قابل انجام است.

آموزش انتقال دامنه سایت | نحوه انتقال مالکیت دامنه دات کام COM. و IR.


انتقال دامنه

آیا می دانستید :
انتقال دامنه در مشهدهاست رایگان است و هیچ کارمزدی ندارد
هزینه ای که بابت انتقال پرداخت می کنید مربوط به تمدید دامنه از تاریخ سرسید آن می باشد.

روش انتقال دامنه ir به مشهدهاست

چند نکته مهم :

  1. انتقال دامین ir با دامنه های بین المللی متفاوت است و ضمن انتقال، مالکیت آنها تغییری پیدا نخواهد کرد.
  2. برای انتقال دامین آی آر نیازی به وارد نمودن رمز انتقال نیست!
  3. رمز انتقال دامین IR تنها زمان تغییر مالکیت دامنه کاربرد دارد و استفاده می شود. این رمز را فقط در سایت ایرنیک / صفحه دامنه بخش انتقال دامنه، می توانید مشاهده و دریافت نمایید.

درخواست انتقال دامنه ir به منزله تمدید آن می باشد. (انتقال = تمدید)

- حالت انتقال دامنه بهمراه تمدید : در صورتی که دامنه شما منقضی شده و یا در حال انقضاء می باشد و قصد دارید ضمن انتقال دومین ir به مشهدهاست به مدت یک سال هم تمدید شود، ابتدا لازم است با ورود به سایت ایرنیک به نشانی nic.ir رابط اداری و مالی دامنه خود را بر روی شناسه مشهدهاست sh1639-irnic تنظیم نموده و سپس وارد پنل کاربری خود شده و از منوی دامنه ها گزینه انتقال دامنه به ما را انتخاب نمایید و سفارش را تا انتها ادامه دهید تا فاکتور آن برای شما ایجاد شود.


- حالت انتقال دامنه بدون تمدید : اما اگر دامنه ir خود را که هنوز اعتبار دارد می خواهید بدون تمدید دامنه به مشهدهاست منتقل نمایید، کافیست طبق توضیحات بالا ابتدا رابط اداری و مالی دامنه خود را بر روی شناسه مشهدهاست sh1639-irnic تنظیم نمایید و سپس نام دامنه خود را به دپارتمان ثبت و مدیریت دامنه تیکت ارسال کنید، دامنه به لیست پنل شما اضافه خواهد شد و می توانید آن را مدیریت نمایید، در این حالت همچنین این امکان فراهم می گردد تا در زمان سررسید برای شما در سیستم مالی مشهدهاست فاکتور تمدید دامنه ایجاد شده و اطلاعیه های یادآوری انقضاء دامنه را از 60 روز قبل دریافت نمایید.

 

طبق قوانین ایرنیک، تغییر شناسه صاحب امتیاز دامنه IR درخواست جداگانه دیگری دارد که در صورتی که قصد تغییر مالکیت دامنه را داشته باشید جهت سفارش و پرداخت هزینه می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمایید :

تغییر شناسه دومین IR ( تغییر مالکیت و صاحب امتیاز )

نحوه انتقال دامنه به شخص دیگر | نحوه انتقال دامنه دات کام به مشهدهاست

برای انتقال دامنه com. و یا سایر دامنه های بین المللی (غیر از دامنه ir. ) می بایست ابتدا رمز انتقال دامین یا همان EPP Code را در اختیار داشته باشید و سپس شرایط انتقال دامنه که بالاتر توضیح داده شد، برقرار باشد در اینصورت می توانید دامنه را انتقال دهید.

انتقال دومین های بین المللی بین 5 تا 7 روز زمان بر است.

- حالت خرید و فروش دامنه : در صورتی که قصد خرید دامنه از شخص دیگری دارید، مالک فعلی دامنه باید رمز انتقال را در اختیار شما قرار دهد تا امکان انتقال و تغییر مالکیت دامنه را به نام خودتان داشته باشید. برای این منظور کافیست وارد پنل کاربری مشهدهاست شده و از منوی دامنه ها گزینه انتقال دامنه به ما را انتخاب نمایید و سفارش را تا انتها ادامه دهید تا فاکتور آن برای شما ایجاد شود.

بالعکس، اگر شما قصد دارید دامنه خود را به شخص دیگری بفروشید تنها لازم است از بخش مدیریت دامنه، کد EPP را در اختیار شخص جدید قرار دهید تا بتواند دامنه را به نام خود در مشهدهاست منتقل نماید.

- حالت انتقال دامنه از یک پنل کاربری به پنل کاربری دیگر در مشهدهاست : در صورتی که هر دو شخص انتقال دهنده و انتقال گیرنده در مشهدهاست اکانت داشته باشند این امکان وجود دارد تا مالک دامنه درخواست انتقال دامین را با ذکر ایمیل پنل کاربری شخص انتقال گیرنده به دپارتمان مالی تیکت ارسال کند بررسی و اقدام خواهد شد. در این حالت انتقال داخلی صورت می گیرد و پس از انتقال نیز مالکیت دامنه به نام شخص جدید تغییر پیدا خواهد کرد.

رمز انتقال دامنه یا همان EPP Code را می توانید از بخش دامنه ها / دامنه های من /مدیریت دامنه در پنل کاربری خود در مشهدهاست دریافت نمایید.

برای مشاهده هزینه انتقال دامنه های مختلف، به صفحه قیمت دامنه مراجعه کنید.

سوالات متداول قیمت دامنه

سوالات متداول

چرا باید مشهدهاست را برای خدمات مدیریت دامنه انتخاب کنم؟

پاسخ : مشهدهاست با بیش از ۱۸سال تجربه درحوزه هاستینگ و ارائه خدمات تخصصی میزبانی وب درایران، پارتنر رسمی بهترین رجیسترارهای دنیا، یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین مراکز ارائه خدمات دامنه در ایران به شمار می رود و شما می توانید دامنه های خود را با خیالی راحت و به دور از نگرانی بابت مسائل تحریم به مشهدهاست منتقل نمایید. قیمت رقابتی و مناسب، پنل مدیریت به نام مالک دامنه و ارائه فاکتور رسمی تنها چند مورد از مزایای پنل کاربری مشهدهاست است.

امکان انتقال چه پسوندهایی به مشهدهاست وجود دارد؟

پاسخ : در مشهدهاست تمامی پسوندهای متداول و محبوب دامنه پشتیبانی می شود و قابل انتقال هستند مانند info / org / com / ir و ....

مزایای انتقال دامین به مشهدهاست؟

پاسخ :

✅  انتقال دامین در سریعترین زمان ممکن
✅ پشتیبانی شایسته و باکیفیت
✅ تغییر مالکیت کامل دامنه به نام متقاضی
✅ امکان انتقال بیش از 800 نوع پسوند دامنه مختلف
✅ بدون نگرانی و استرس از مسائل تحریم
✅ پنل مدیریتی دامنه، کاربردی و جامع
✅ امکان قفل نمودن دامنه جهت جلوگیری از سرقت و سوءاستفاده

مشهدهاست لوگو
mashhadhost logo

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

38185 مرکز تماس مشهدهاست

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست است. SiteMap

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری