خرید و ثبت سفارش دامنه

.asia

  • قیمت : 10500000 هزار تومان
  •  .asia به شما در ایجاد یک برند قوی کمک می کند تا مخاطبان خود را در این منطقه به طور موثرتری هدف قرار دهید.
خرید دامنه .asia

شرایط ثبت دامنه.asiaچیست ؟

دامنه .asia یک دامنه سطح‌بالای منطقه‌ای  است که به طور خاص برای آسیا و اقیانوسیه در نظر گرفته شده است. اما ثبت آن برای هر کسی در سراسر جهان امکان پذیر است، اما بهتر است الزامات آن را رعایت کنید .

الزامات ثبت نام:

  • محدودیت جغرافیایی: برای ثبت دامنه .asia، شما یا سازمانتان باید در یکی از کشورهای قاره آسیا مستقر باشید. این شامل اشخاص حقیقی، شرکت ها، سازمان های غیرانتفاعی و موسسات آموزشی می شود.
  • اطلاعات تماس: شما باید اطلاعات تماس دقیق، از جمله نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل را ارائه دهید.
  • تأیید هویت: در برخی موارد، ممکن است برای ثبت دامنه .asia نیاز به تأیید هویت خود داشته باشید. این کار می تواند با ارائه مدارک شناسایی یا تأیید آدرس شما انجام شود.
  • مالکیت نام دامنه: در برخی موارد، ممکن است برای ثبت دامنه .asia نیاز به اثبات مالکیت نام دامنه ای که می خواهید ثبت کنید داشته باشید. این کار می تواند با ارائه نامه ای از صاحب فعلی دامنه یا سایر اسناد مرتبط انجام شود.

قوانین دامنه:

  • نام دامنه: نام دامنه شما باید با قوانین و مقررات مربوط به ثبت دامنه در کشوری که در آن مستقر هستید مطابقت داشته باشد. همچنین باید با فعالیت شما مرتبط باشد و نباید بیش از 63 کاراکتر داشته باشد.
  • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی تواند علامت تجاری ثبت شده شخص دیگری را نقض کند یا غیرقانونی یا توهین آمیز باشد.
  • عدم استفاده از آیدا (IDN): در حال حاضر امکان ثبت دامنه .asia با استفاده از کاراکترهای غیر لاتین (مانند فارسی، عربی، و …) وجود ندارد.
  • تمدید: دامنه های .asia باید به صورت سالانه تمدید شوند.

asia. یک دامنه‌ی سطح بالای حمایت‌شده (sponsored TLD) است که به عنوان یک دامنه‌ی منطقه‌ای برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی که در آسیا، استرالیا و اقیانوس آرام مستقر هستند، عمل می‌کند. DotAsia سازمان حمایت‌کننده و اداره‌ی ثبت برای asia. است.

چرا یک دامنه‌ی asia. انتخاب کنید؟

پسوند دامنه‌ی .asia بهترین راه برای دسترسی به میلیون‌ها کاربر اینترنت در آسیاست. این پسوند سطح بالا (TLD) یک دامنه‌ی منطقه‌ای برای شرکت‌ها، افراد و سازمان‌های مستقر در آسیا، استرالیا و اقیانوس آرام به شمار می‌رود.

آیا پسوند دامنه‌ی asia. برای من مناسب است؟

تقریباً ۶۰ درصد از جمعیت جهان در اقتصاد آسیا نقش دارند. تنها چین، تعداد کاربران وب را تقریباً دو برابر ایالات متحده – و بیشترین کاربر در سراسر جهان – دارد.

اگر هر نوع حضوری در آسیا دارید، دامنه‌ی .asia نام شما را در سراسر منطقه طنین‌انداز می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا دیده شوید، کسب‌وکار خود را رونق دهید و برندتان را تثبیت کنید. دسترسی به این بازار رو به رشد را از دست ندهید. همین امروز دامنه‌ی .asia خود را ثبت کنید!

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+