خرید و ثبت سفارش دامنه

.bio

  • قیمت : N/A هزار تومان
  • اگر در زمینه علوم زیستی فعالیت می کنید یا به دنبال راهی برای هدف قرار دادن مخاطبان در این صنعت هستید، .bio می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
خرید دامنه .bio

شرایط ثبت دامنه.bioچیست ؟

دامنه .bio یک پسوند دامنه سطح بالای (TLD) است که به طور خاص برای افراد و سازمان های مرتبط با علوم زیستی طراحی شده است. این دامنه در سال 2010 توسط ICANN راه اندازی شد و برای استفاده توسط محققان، دانشمندان، دانشجویان، متخصصان پزشکی، شرکت های بیوتکنولوژی و سایر سازمان های مرتبط با صنعت علوم زیستی در نظر گرفته شده است.

چرا یک دامنه‌ی .bio انتخاب کنید؟

عبارت «زیست» کاربردهای زیادی دارد، از زیست‌شناسی و زندگی‌نامه گرفته تا فیزیک زیستی، زیست‌کره، فناوری زیستی و فیلم زندگینامه‌ای. دامنه‌ی سطح بالای (TLD) .bio می‌تواند به عنوان پسوند URL برای تعداد زیادی از صنایع، علوم و رشته‌های تحصیلی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

آیا پسوند دامنه‌ی .bio برای من مناسب است؟

از آنجایی که .bio نشان‌دهنده‌ی یک پسوند پیچیده است (ریشه‌ی یونانی آن را می‌توان در کلمات بیش از شش زبان مختلف یافت)، این دامنه یک پسوند شناخته‌شده‌ی بین‌المللی و گسترده برای استفاده‌ی همگانی است. این انتخابی عالی برای پژوهشگران، دانشمندان، کارگردانان، نویسندگان و تاریخ‌نگاران است.

سازمان های مرتبط با صنعت علوم زیستی، مانند انجمن های علمی، موسسات تحقیقاتی و بنیادها، می توانند از .bio برای ایجاد یک وب سایت برای ارائه اطلاعات در مورد سازمان خود، ترویج آموزش علوم زیستی و ایجاد یک جامعه آنلاین استفاده کنند.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+