خرید و ثبت سفارش دامنه

.blackfriday

  • قیمت : N/A هزار تومان
  • اگر در تجارت خرده فروشی هستید یا تخفیف ها و تبلیغات جمعه سیاه را ارائه می دهید، .blackfriday می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
خرید دامنه .blackfriday

شرایط ثبت دامنه.blackfridayچیست ؟

دامنه .blackfriday یک پسوند دامنه سطح بالای (TLD) است که به طور خاص برای خرید جمعه سیاه طراحی شده است. این دامنه در سال 2010 توسط ICANN راه اندازی شد و برای استفاده توسط خرده فروشان، بازاریابان و سایر مشاغلی که تخفیف ها و تبلیغات جمعه سیاه را ارائه می دهند در نظر گرفته شده است
چرا یک دامنه‌ی .blackfriday انتخاب کنید؟

فروش خود را با یک دامنه‌ی سطح بالای (TLD) .blackfriday افزایش دهید و فضایی اختصاصی برای پیشنهادات ویژه خود ایجاد کنید. مشتریان را در مورد قیمت‌های حراج خود هیجان‌زده کنید، کدهای تخفیف به اشتراک بگذارید و ساعات کاری خود را برای بزرگترین روز خرید سال لیست کنید!

آیا پسوند دامنه‌ی .blackfriday برای من مناسب است؟

دامنه‌ی .blackfriday فقط برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی نیست، بلکه برای سایت‌های نقد و بررسی، وبلاگ‌نویسان، وب‌سایت‌های تخفیفی، نشریات آنلاین و معامله گران هم مناسب است. این یک پسوند عالی به وب‌سایت موجود شماست و راهی عالی برای جمع‌آوری همه‌ی تخفیف‌هایتان در یک مکان است. یک دامنه‌ی .blackfriday بخرید و امروز مشتریان جدید را جذب کنید.

مشاغل دیگر، مانند رستوران ها، هتل ها و شرکت های مسافرتی، می توانند از .blackfriday برای ایجاد یک وب سایت برای ارائه تخفیف های خاص جمعه سیاه و جذب مشتریان جدید استفاده کنند.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+