خرید و ثبت سفارش دامنه

.cards

  • قیمت : 21000000 هزار تومان
  • اگر در صنعت کارت فعالیت می کنید یا به دنبال راهی برای هدف قرار دادن مخاطبان در این صنعت هستید، .cards می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.اگر در صنعت کارت فعالیت می کنید یا به دنبال راهی برای هدف قرار دادن مخاطبان در این صنعت هستید، .cards می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
خرید دامنه .cards

شرایط ثبت دامنه.cardsچیست ؟

.CARDS یک دامنه سطح بالای آزاد است که برای هر نوع وب سایتی انعطاف پذیر است.

مناسب ترین محتوا برای این دامنه، محتوی مرتبط با کارت است مانند: کارت تبریک، کارت الکترونیکی، چاپ کارت و حتی بازی های آنلاین، وبلاگ نویسان یا طراحان فردی نیز می توانند از دامنه .cards استفاده کنند.

چرا یک دامنه‌ی .cards انتخاب کنید؟

از کارت‌های بازی و کارت‌های ویزیت گرفته تا کارت‌های تبریک، انواع مختلفی از کارت‌ها در دنیای امروز وجود دارد. دامنه‌ی سطح بالای (TLD) .cards یک فضای گردهمایی آنلاین برای همه‌ی آن‌ها فراهم می‌کند.

آیا پسوند دامنه‌ی .cards برای من مناسب است؟

این پسوند دامنه برای شرکت‌های چاپ کوچک که می‌خواهند تجارت آنلاین خود را گسترش دهند، وبلاگ‌هایی که در مورد قوانین و استراتژی‌های بازی‌های کارتی بحث می‌کنند و خرده‌فروشانی که در کارت‌های چاپی و/یا الکترونیکی تخصص دارند، ایده‌آل است.

فرقی نمی‌کند به چه مناسبتی داشته باشید، پسوند دامنه‌ی .cards یک گزینه‌ی قابل تشخیص و قابل بازاریابی برای شماست. همین امروز نام دامنه‌ی جدید .cards خود را ثبت کنید و کسب‌وکار مرتبط با کارت خود را به صورت آنلاین راه‌اندازی کنید.

شرکت های کارت هدیه و کارت اعتباری نیز می توانند از .cards برای ایجاد یک وب سایت برای فروش کارت هدیه، مدیریت حساب های کارت هدیه و ارائه خدمات به مشتریان استفاده کنند.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+