خرید و ثبت سفارش دامنه

.care

  • قیمت : N/A هزار تومان
  • اگر در صنعت مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنید یا به دنبال راهی برای هدف قرار دادن مخاطبان در این صنعت هستید، .care می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
خرید دامنه .care

شرایط ثبت دامنه.careچیست ؟

دامنه .care یک پسوند دامنه سطح بالای (TLD) است که به طور خاص برای مراقبت های بهداشتی و خدمات مرتبط طراحی شده است. این دامنه در سال 2014 توسط ICANN راه اندازی شد و برای استفاده توسط بیمارستان ها، کلینیک ها، پزشکان، پرستاران، سازمان های غیرانتفاعی مرتبط با مراقبت های بهداشتی و سایر مشاغل مرتبط با صنعت مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

چرا یک دامنه‌ی .care انتخاب کنید؟

«مراقبت» مفهومی است که برخی از والاترین ویژگی‌های انسان را در بر می‌گیرد، از جمله فداکاری، دلسوزی، امنیت و اطمینان‌پذیری. این پسوند دامنه (TLD) انتخابی ایده‌آل برای آن دسته از سازمان‌هایی است که می‌خواهند تأثیری مثبت بر جهان بگذارند.

آیا پسوند دامنه‌ی .care برای من مناسب است؟

دامنه‌ی .CARE یک فضای نام هدفمند و مرتبط را برای تمامی روش‌های مختلف ارائه‌ی مراقبت فراهم می‌سازد – از مراقبان، مؤسسات خیریه و سازمان‌های غیرانتفاعی گرفته تا محصولات و اطلاعات در زمینه‌ی مراقبت از بیماران، کودکان، سالمندان و حتی خودمان. فارغ از اینکه مفهوم «مراقبت» را چگونه تعریف می‌کنید، نام دامنه‌ی .CARE به طور مؤثری تعهد شما را به این مفهوم حیاتی منتقل می‌کند.

 بیمارستان ها و کلینیک ها، پرشکان و پرستاران نیز می توانند از .care برای ایجاد یک وب سایت برای ارائه اطلاعات در مورد خدمات خود، برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین و ارائه خدمات به بیماران استفاده کنند.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+