خرید و ثبت سفارش دامنه

.cleaning

 • قیمت : N/A هزار تومان
 • وبلاگ‌نویسان که در زمینه‌ی محصولات و روش‌های نظافت منزل محتوا تولید می‌کنند، می‌توانند با انتخاب این دامنه، نامی مرتبط، به یاد ماندنی و حرفه‌ای برای وبلاگ خود برگزینند.
خرید دامنه .cleaning

شرایط ثبت دامنه.cleaningچیست ؟

الزامات ثبت‌نام:

 • محدودیت‌ها: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای ملیت یا محل سکونت ثبت‌کننده دامنه .cleaning وجود ندارد. هر کسی در سراسر جهان می‌تواند این دامنه را ثبت کند.
 • اطلاعات تماس: شما باید اطلاعات تماس دقیق خود را ارائه دهید، از جمله نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل. این اطلاعات در پایگاه داده WHOIS برای دامنه .cleaning شما به صورت عمومی قابل مشاهده خواهد بود.
 • تأیید صلاحیت: در برخی موارد، ممکن است لازم باشد مدارک مربوط به صلاحیت خود برای ارائه خدمات یا اطلاعات مرتبط با نظافت را ارائه دهید. این مدارک ممکن است شامل مجوز کسب و کار، گواهی‌نامه‌های مرتبط یا سایر اسناد رسمی باشد.

نام دامنه:

 • طول: نام دامنه باید حداقل 3 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر داشته باشد.
 • کاراکترها: می‌توانید از حروف لاتین (الفبای انگلیسی) به صورت کوچک، اعداد، خط تیره و خط فاصله استفاده کنید. علامت‌های غیرمجاز شامل نقطه، فاصله و سایر کاراکترهای خاص است.
 • موجودیت: نام دامنه شما نباید با هیچ نام دامنه .cleaning موجود دیگری در سطح جهانی یکسان باشد.
 • محتوای غیرقانونی: نام دامنه شما نباید غیرقانونی، توهین‌آمیز یا مغایر با اخلاق عمومی باشد، به خصوص در رابطه با نظافت.

قوانین دامنه:

 • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی‌تواند علامت تجاری ثبت‌شده شخص دیگری را نقض کند، به خصوص در رابطه با خدمات یا اطلاعات مرتبط با نظافت.
 • فعالیت مجاز: وب‌سایت شما باید با قوانین بین‌المللی و قوانین محلی مربوط به محل سکونت شما در رابطه با نظافت و حفاظت از محیط زیست مطابقت داشته باشد.
 • نظارت: وب‌سایت شما ممکن است توسط Donuts Registry، ثبت‌کننده دامنه .cleaning، یا سایر مقامات ذیصلاح برای انطباق با قوانین و مقررات، به خصوص در رابطه با نظافت و حفاظت از محیط زیست، رصد شود.

تمدید:

 • دامنه‌های .cleaning باید به صورت سالانه تمدید شوند.
 فرقی نمی‌کند خدمات نظافتِ منزل ارائه دهید یا خدمات جرم‌گیری دندان، دامنه‌ی .CLEANING برای هر فرد یا کسب‌وکاری قابل ثبت است. افراد، فریلنسرها، کسب‌وکارهای کوچک و حتی گروه‌های پاکسازی محیط زیست هم می‌توانند از مزایای این نام دامنه بهره‌مند شوند.

چرا باید یک دامنه‌ی .CLEANING انتخاب کنید؟

دامنه‌ی سطح بالای .CLEANING خبر فوق‌العاده‌ای برای کسب‌وکارهای بسیاری است که در زمینه‌ی نظافت و محصولات نظافتی تخصص دارند. این پسوند به شما کمک می‌کند تا وب‌سایتی حرفه‌ای و مرتبط با حوزه‌ی کاری خود ایجاد کنید و به راحتی در میان مشتریان بالقوه دیده شوید.

آیا پسوند دامنه‌ی .CLEANING برای من مناسب است؟

این پسوند دامنه برای طیف وسیعی از افراد و مشاغل قابل استفاده است، از جمله:ارائه‌دهندگان خدمات نظافت حرفه‌ای: متخصصان نظافت منزل، شرکت‌های نظافت تجاری، و سایر متخصصان خدمات نظافت می‌توانند از این دامنه برای برجسته‌سازی خدمات حرفه‌ای خود و جذب مشتریان جدید استفاده کنند.

 صاحبان کارواش می‌توانند از این دامنه برای معرفی خدمات شستشوی خودرو و جذب مشتریان جدید استفاده کنند.سازمان‌هایی که در زمینه‌ی پاکسازی پسماند و آلودگی‌های نفتی فعالیت می‌کنند، می‌توانند با بهره‌گیری از این دامنه، وب‌سایتی برای معرفی فعالیت‌های خود و جلب حمایت‌های مردمی ایجاد کنند.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+