خرید و ثبت سفارش دامنه

.fishing

 • قیمت : N/A هزار تومان
 • .FISHING به شما کمک می‌کند تا به راحتی با جامعه‌ی علاقه‌مندان به ماهیگیری، از جمله ماهیگیران، خریداران تجهیزات و علاقه‌مندان به غذاهای دریایی، ارتباط برقرار کنید.
خرید دامنه .fishing

شرایط ثبت دامنه.fishingچیست ؟

الزامات ثبت‌نام:

 • محدودیت‌ها: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای ملیت یا محل سکونت ثبت‌کننده دامنه .fishing وجود ندارد. هر کسی در سراسر جهان می‌تواند این دامنه را ثبت کند.
 • اطلاعات تماس: شما باید اطلاعات تماس دقیق خود را ارائه دهید، از جمله نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل. این اطلاعات در پایگاه داده WHOIS برای دامنه .fishing شما به صورت عمومی قابل مشاهده خواهد بود.
 • تأیید صلاحیت: در برخی موارد، ممکن است لازم باشد مدارک مربوط به صلاحیت خود برای ارائه خدمات یا محصولات مرتبط با ماهیگیری تفریحی را ارائه دهید. این مدارک ممکن است شامل مجوز کسب و کار، گواهی‌نامه‌های مرتبط یا سایر اسناد رسمی باشد.

نام دامنه:

 • طول: نام دامنه باید حداقل 3 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر داشته باشد.
 • کاراکترها: می‌توانید از حروف لاتین (الفبای انگلیسی) به صورت کوچک، اعداد، خط تیره و خط فاصله استفاده کنید. علامت‌های غیرمجاز شامل نقطه، فاصله و سایر کاراکترهای خاص است.
 • موجودیت: نام دامنه شما نباید با هیچ نام دامنه .fishing موجود دیگری در سطح جهانی یکسان باشد.
 • محتوای غیرقانونی: نام دامنه شما نباید غیرقانونی، توهین‌آمیز یا مغایر با اخلاق عمومی باشد، به خصوص در رابطه با ماهیگیری، تورهای ماهیگیری، تجهیزات ماهیگیری و سایر فعالیت‌های مرتبط با تفریح و ورزش ماهیگیری.

قوانین دامنه:

 • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی‌تواند علامت تجاری ثبت‌شده شخص دیگری را نقض کند، به خصوص در رابطه با ماهیگیری، تورهای ماهیگیری، تجهیزات ماهیگیری و سایر فعالیت‌های مرتبط با تفریح و ورزش ماهیگیری.
 • فعالیت مجاز: وب‌سایت شما باید با قوانین بین‌المللی و قوانین محلی مربوط به محل سکونت شما در رابطه با تجارت، تبلیغات، مقررات ایمنی و حقوق مالکیت معنوی مطابقت داشته باشد.
 • نظارت: وب‌سایت شما ممکن است توسط Donuts Registry، ثبت‌کننده دامنه .fishing، یا سایر مقامات ذیصلاح برای انطباق با قوانین و مقررات، به خصوص در رابطه با تجارت، تبلیغات، مقررات ایمنی و حقوق مالکیت معنوی، رصد شود.

تمدید:

 • دامنه‌های .fishing باید به صورت سالانه تمدید شوند.

دامنه‌ی .fishing: انتخابی ایده‌آل برای دنیای ماهیگیری

پسوند .fishing یک پسوند سطح بالای جدید (TLD) است که به طور خاص برای وب‌سایت‌های مرتبط با ماهیگیری و فعالیت‌های مرتبط با آن طراحی شده است. این پسوند می‌تواند برای طیف وسیعی از کسب‌وکارها و افراد مفید باشد.

چرا باید یک دامنه‌ی .FISHING انتخاب کنید؟

فرقی نمی‌کند یک پرتاب نخ ماهیگیری مگس بر روی دریاچه‌ای آرام باشد، یا ناوگانی از کشتی‌های ماهیگیری در سواحل اقیانوس اطلس، ماهیگیری هم یک فعالیت تفریحی بسیار محبوب و هم یک تجارت چند میلیارد دلاری است که مسئول تأمین غذای کل جوامع در سراسر جهان است.

آیا پسوند دامنه‌ی .FISHING برای من مناسب است؟

دامنه‌ی .FISHING یک فضای نام اختصاصی برای این صنعت گسترده ارائه می‌دهد. این دامنه می‌تواند توسط شرکت‌های بزرگ ماهیگیری، ماهیگیران ورزشی، مغازه‌های تجهیزات و طعمه‌های ماهیگیری، مراکز تکثیر ماهی و مزارع پرورش ماهی، متخصصان بوم‌شناسی و اقیانوس‌شناسی، وبلاگ‌های آموزشی و نقد و بررسی تجهیزات، و شرکت‌های ارائه دهنده تورهای ماهیگیری مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+