خرید و ثبت سفارش دامنه

.hospital

 • قیمت : 45500000 هزار تومان
 • .hospital به کاربران نشان می‌دهد که وب‌سایت شما به طور خاص به موضوعات مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی مربوط است.
 • .hospital برای ساخت وب سایت های آمورشی در زمینه سلامت بسیار مناسب است.
خرید دامنه .hospital

شرایط ثبت دامنه.hospitalچیست ؟

ثبت دامنه .hospital فرآیندی نسبتاً ساده است، اما الزامات و قوانین خاصی وجود دارد که باید قبل از شروع کار از آنها آگاه باشید.

الزامات ثبت نام:

 • هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد: برخلاف برخی از TLDها مانند .asia، هیچ محدودیت جغرافیایی برای ثبت دامنه .hospital وجود ندارد. شما می توانید در هر نقطه از جهان باشید و این دامنه را ثبت کنید.
 • ارتباط با صنعت مراقبت های بهداشتی: شما باید به نحوی با صنعت مراقبت های بهداشتی مرتبط باشید. این می تواند شامل بیمارستان ها، کلینیک ها، مطب پزشکان، ارائه دهندگان خدمات درمانی، سازمان های آموزشی پزشکی و هر شخص یا گروه دیگری باشد که خدمات یا محصولاتی را در زمینه مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.
 • تأیید صلاحیت: برای ثبت دامنه .hospital، باید صلاحیت خود را برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی تأیید کنید. این کار می تواند با ارائه مجوز یا گواهی تأسیس، مدارک تحصیلی مرتبط یا سایر اسناد مربوطه انجام شود.
 • مالکیت دامنه فعلی: در برخی موارد، ممکن است لازم باشد مالکیت یک دامنه مرتبط با مراقبت های بهداشتی را قبل از ثبت دامنه .hospitalنشان دهید.
 • اشخاص حقیقی مجاز به ثبت این نوع دامنه نیستند.

قوانین دامنه:

 • نام دامنه: نام دامنه شما باید با فعالیت شما در صنعت مراقبت های بهداشتی مرتبط باشد و نباید بیش از 63 کاراکتر داشته باشد.
 • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی تواند علامت تجاری ثبت شده شخص دیگری را نقض کند یا غیرقانونی یا توهین آمیز باشد.
 • عدم استفاده از آیدا (IDN): در حال حاضر امکان ثبت دامنه .hospital با استفاده از کاراکترهای غیر لاتین (مانند فارسی، عربی، و …) وجود ندارد.
 • تمدید: دامنه های .hospitalباید به صورت سالانه تمدید شوند.
 دامنه .hospital یک دامنه عمومی سطح بالا (gTLD) است که نه تنها برای بیمارستان‌ها، بلکه برای مراکز درمانی تخصصی، ارائه دهندگان خدمات مراقبت‌های بهداشتی و سایر متخصصان نیز می‌تواند یک هویت آنلاین معنادار ایجاد کند.با توجه به استفاده‌ی روزافزون افراد از منابع آنلاین برای به دست آوردن اطلاعات سلامتی، به بازدیدکنندگان خود هدیه‌ی یک وب‌سایت راحت و به یاد ماندنی بدهید. برای کسانی که در ارتباط با مراقبت‌های بهداشتی انسان (یا حیوانات) هستند، دامنه‌ی .hospitalروش ایده‌آلی برای به نمایش گذاشتن محتوای آنلاین شماست.

چرا یک دامنه‌ی .hospitalانتخاب کنیم؟

با یک دامنه‌ی . .hospital، ارتباط خود را با صنعت مراقبت‌های بهداشتی برقرار کنید. دامنه‌ی سطح بالای (TLD) .hospitalبهترین راه برای ایجاد اعتماد به برند آنلاین شما در حوزه‌ی سلامت است.اگر می خواهید پیدا کردن محتوای مرتبط با سلامت را برای بیماران و جامعه‌ی پزشکی آسان کنید. همین امروز یک دامنه‌ی .hospitalخریداری کنید.

آیا پسوند دامنه‌ی .hospital برای من مناسب است؟

این پسوند دامنه فقط برای موسسات بهداشتی که اطلاعات خدمات و ساعات کاری خود را به اشتراک می‌گذارند، نیست. دامنه‌ی .hospital همچنین برای استخدام‌کنندگان کارکنان بیمارستان، تامین‌کنندگان تجهیزات پزشکی، دامپزشکان نیز ایده‌آل است.

 

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+