خرید و ثبت سفارش دامنه

.info

  • قیمت : 16800000 هزار تومان
  • احتمال جستجوی اطلاعات توسط کاربران با استفاده از این پسوند دامنه وجود دارد.
  • برای وب‌سایت‌هایی که بر روی اشتراک گذاری اطلاعات، مشخصات فنی محصولات، یا انتشار پژوهش‌های علمی متمرکز هستند متاسب است.
خرید دامنه .info

شرایط ثبت دامنه.infoچیست ؟

ثبت دامنه .info نسبتاً ساده و مشابه سایر دامنه‌های سطح بالا (TLD) است. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع به کار به خاطر داشته باشید:

قوانین دامنه:

  • نام دامنه: نام دامنه شما نمی تواند بیش از 63 کاراکتر داشته باشد و باید با حروف الفبا، اعداد و خط تیره شروع و به پایان برسد.
  • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی تواند علامت تجاری ثبت شده شخص دیگری را نقض کند یا غیرقانونی یا توهین آمیز باشد.
  • تمدید: دامنه های .info باید به صورت سالانه تمدید شوند.
.INFO مخفف “اطلاعات” است و به عنوان یک دامنه سطح بالای عمومی (gTLD) شناخته می‌شود. ثبت دامنه‌ی .INFO برای هر فرد، شرکت یا سازمانی امکان‌پذیر است. 

چرا یک دامنه‌ی .INFO انتخاب کنید؟

دامنه‌ی سطح بالای .INFO برخلاف هزاران دامنه‌ی دیگر در بازار، یک پیشگام محسوب می‌شود. این نام دامنه‌ی نوآورانه، یکی از اولین جایگزین‌ها برای .com بود. پسوند دامنه‌ی .INFO پس از انتشار هفت دامنه‌ی سطح بالای عمومی (gTLD) جدید توسط سازمان ICANN به وجود آمد. این رویداد مهم، اولین موج از دامنه‌های جدید از زمان توسعه‌ی سیستم نام دامنه در دهه‌ی 1980 به شمار می‌رفت. از میان آن هفت دامنه‌ی جدید که در آن زمان منتشر شدند، .INFO حتی با وجود صدها گزینه‌ی دیگر که در حال حاضر در دسترس هستند، یکی از موفق‌ترین‌ها بوده است.

پسوند دامنه‌ی .INFO برای من مناسب است؟

اگرچه پسوند دامنه‌ی .INFO در ابتدا برای وب‌سایت‌های ارائه‌ی اطلاعات در نظر گرفته شده بود، استفاده از آن به سرعت به کاربری‌های دیگری نیز گسترش یافت. این پسوند را می‌توان به عنوان جایگزینی برای .com و سایر پسوندهای ثبت‌شده‌ی gTLD به کار گرفت. و افراد زیادی برای دریافت اطلاعات معتبر جسنجو با .info نیز انجام می دهند.

 

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+