خرید و ثبت سفارش دامنه

.mobi

  • قیمت : 12670000 هزار تومان
  • .MOBI ابزاری قدرتمند برای بهبود تجربه کاربری موبایل است.
خرید دامنه .mobi

شرایط ثبت دامنه.mobiچیست ؟

ثبت دامنه .mobiساده و آسان است و محدودیت خاصی ندارد. این دامنه برای عموم آزاد است و هر کسی می‌تواند آن را ثبت کند.

با این حال، چند نکته وجود دارد که باید هنگام ثبت دامنه .mobiبه خاطر داشته باشید:

قوانین کلی:

  • نام دامنه: نام دامنه شما باید حداقل 3 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر داشته باشد و می‌تواند شامل حروف انگلیسی، اعداد، خط تیره (-) و برخی از کاراکترهای غیر لاتین باشد.
  • مالکیت: شما مالک کامل دامنه ثبت شده خود خواهید بود.
  • استفاده مجاز: شما باید از دامنه خود برای اهداف قانونی و مرتبط با موبایل استفاده کنید. این به معنای استفاده از دامنه برای وب سایتی است که برای دستگاه‌های تلفن همراه بهینه شده باشد و محتوای مرتبط با کاربران تلفن همراه را ارائه دهد.

نکات:

  • دامنه‌های.mobi به طور پیش فرض به مدت یک سال ثبت می‌شوند. شما می‌توانید دامنه خود را در هر زمان تمدید کنید.
  • در حال حاضر هیچ محدودیتی برای تعداد دامنه‌های .mobi که می‌توانید ثبت کنید وجود ندارد.
  • شما می‌توانید دامنه.mobi خود را به شخص یا سازمان دیگری منتقل کنید.
  • همچنین می‌توانید از دامنه.mobiخود برای ایجاد زیر دامنه استفاده کنید.

 اینترنت در جیب شما

دامنه‌ی .MOBI اولین پسوند سطح بالایی است که به طور خاص برای ارائه اینترنت به دستگاه‌های موبایل طراحی شده است. .MOBI حلقه‌ی ارتباطی مهمی بین اپراتورهای تلفن همراه، سرویس‌های اینترنتی و کاربران است تا دستگاه‌های موبایل را به ابزار منتخب برای اینترنت و ارتباطات تبدیل کند.

به عبارت دیگر، .MOBI به وب‌سایت‌ها کمک می‌کند تا برای نمایش و عملکرد بهینه روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها ساخته شوند و تجربه‌ای کاربرپسند را برای کاربران تلفن همراه به ارمغان بیاورند.

چرا یک دامنه‌ی .MOBI انتخاب کنیم؟

هر روز بر تعداد کاربران اینترنت روی موبایل افزوده می‌شود و آن‌ها به دنبال وب‌سایت‌های سازگار با موبایل هستند که بتوانند بدون زوم کردن، اسکرول زیاد یا خستگی چشم از آن‌ها استفاده کنند. وقتی مشتریان آدرس وب .mobiشما را می‌بینند، بلافاصله متوجه می‌شوند که وب‌سایت‌تان برای موبایل بهینه شده است. دامنه‌ی سطح بالای.mobi برای گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌هایی است که می‌توانند به اینترنت موبایل دسترسی داشته باشند. بسیاری از کسب‌وکارها برای استفاده با این دستگاه‌های کوچک‌تر، وب‌سایت‌های مجزایی با قابلیت موبایل‌پسند ایجاد می‌کنند. کاربران وب موبایل عاشق این هستند که بتوانند در حال حرکت، قرار بگذارند، محصولات خریداری کنند و مسیر‌یابی انجام دهند.

آیا پسوند دامنه‌ی .MOBI برای من مناسب است؟

اگر کسب‌وکاری دارید که احتمالاً افراد به دنبال آن در حین بیرون رفتن می‌گردند، به یک دامنه‌ی .mobi نیاز دارید. نمونه‌های رایج کسب‌وکارهایی که از TLD .mobi استفاده می‌کنند، رستوران‌ها، پمپ بنزین‌ها و تعمیرگاه‌ها، هتل‌ها، فروشگاه‌های خرده فروشی، سینماها و اماکن تفریحی هستند. یک دامنه‌ی .mobiوب‌سایت موبایل شما را از وب‌سایت اصلی .com، .biz یا .net شما متمایز می‌کند و به مشتریان می‌گوید که آن‌ها می‌توانند به سرعت و به راحتی به وب‌سایت شما دسترسی پیدا کنند – مشتریان موبایلتان از شما برای این کار قدردانی خواهند کرد.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+