خرید و ثبت سفارش دامنه

.store

  • قیمت : 38500000 هزار تومان
  • استفاده از دامنه .store به جلب اعتماد مشتریان و افزایش اعتبار فروشگاه آنلاین شما کمک می‌کند.
  • دامنه .store برای انواع مختلف فروشگاه‌های آنلاین، از جمله فروشگاه‌های لباس، لوازم دیجیتال، مواد غذایی و غیره مناسب است.
خرید دامنه.store

شرایط ثبت دامنه.storeچیست ؟

ثبت دامنه .store به طور کلی ساده و برای همه آزاد می باشد. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع به کار به خاطر داشته باشید:

قوانین دامنه:

  • نام دامنه: نام دامنه شما نمی تواند بیش از 63 کاراکتر داشته باشد و باید با حروف الفبا، اعداد و خط تیره شروع و به پایان برسد.
  • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی تواند علامت تجاری ثبت شده شخص دیگری را نقض کند یا غیرقانونی یا توهین آمیز باشد.
  • عدم استفاده از آیدا (IDN): در حال حاضر امکان ثبت دامنه .store با استفاده از کاراکترهای غیر لاتین (مانند فارسی، عربی، و …) وجود ندارد.
  • تمدید: دامنه های .store باید به صورت سالانه تمدید شوند.
دامنه .store یک پسوند دامنه سطح بالا (TLD) است که به طور خاص برای وب‌سایت‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیک طراحی شده است. این پسوند در سال 2015 معرفی شد و به سرعت به دلیل وضوح معنای آن و تناسب با فروشگاه‌های آنلاین، محبوبیت زیادی پیدا کرد. 

چرا یک دامنه‌ی .STORE انتخاب کنید؟

با انتخاب یک دامنه‌ی .STORE، درهای تجارت خود را به روی مشتریان آنلاین در هر ساعتی از شبانه‌روز و در طول سال باز نگاه دارید. چه یک برند شناخته‌شده باشید و چه تازه‌وارد عرصه‌ی بازار، یک دامنه‌ی سطح بالای (TLD) .STORE فضایی پذیرا برای مشتریان آنلاین ایجاد می‌کند. پیش از بارگذاری کامل وب‌سایت‌تان، با یک دامنه‌ی به یاد ماندنی که ماهیت فعالیت‌تان را به مخاطبان معرفی می‌کند، ارتباطی لحظه‌ای برقرار سازید.

آیا پسوند دامنه‌ی .STORE برای کسب و کار من مناسب است؟

پسوند دامنه‌ی .STORE برای تجارت الکترونیک ایده‌آل است و فرصتی هوشمندانه برای ارتقاء برند فعلی شما به شمار می‌رود هم چنین می توانید با بهره‌گیری از یک نام دامنه‌ی متمایز، مشتریان بیشتری را جذب نمایید. دامنه‌ی .STORE نه تنها برای فروش، بلکه برای انبارداری نیز مناسب است. بنابراین، اگر یک عرضه‌کننده‌ی فضای ابری هستید، دارای انبار اختصاصی می‌باشید، یا به عرضه‌ی محصولات دست‌ساز مشغول هستید، همین حالا یک نام دامنه‌ی .STORE را خریداری کنید.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+