خرید و ثبت سفارش دامنه

.theater

 • قیمت : N/A هزار تومان
 •  .theater به شما کمک می‌کند تا به راحتی با جامعه‌ی علاقه‌مندان به تئاتر، از جمله تماشاگران، افراد فعال در صنعت تئاتر و سایر افراد مرتبط با دنیای تئاتر، ارتباط برقرار کنید.
خرید دامنه .theater

شرایط ثبت دامنه.theaterچیست ؟

الزامات ثبت‌نام:

 • محدودیت‌ها: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای ملیت یا محل سکونت ثبت‌کننده دامنه .theater وجود ندارد. هر کسی در سراسر جهان می‌تواند این دامنه را ثبت کند.
 • اطلاعات تماس: شما باید اطلاعات تماس دقیق خود را ارائه دهید، از جمله نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل. این اطلاعات در پایگاه داده WHOIS برای دامنه .theater شما به صورت عمومی قابل مشاهده خواهد بود.
 • تأیید صلاحیت: در برخی موارد، ممکن است لازم باشد مدارک مربوط به صلاحیت خود برای ارائه خدمات یا محصولات مرتبط با صنعت تئاتر را ارائه دهید. این مدارک ممکن است شامل مجوز کسب و کار، گواهی‌نامه‌های مرتبط یا سایر اسناد رسمی باشد.

نام دامنه:

 • طول: نام دامنه باید حداقل 3 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر داشته باشد.
 • کاراکترها: می‌توانید از حروف لاتین (الفبای انگلیسی) به صورت کوچک، اعداد، خط تیره و خط فاصله استفاده کنید. علامت‌های غیرمجاز شامل نقطه، فاصله و سایر کاراکترهای خاص است.
 • موجودیت: نام دامنه شما نباید با هیچ نام دامنه .theater موجود دیگری در سطح جهانی یکسان باشد.
 • محتوای غیرقانونی: نام دامنه شما نباید غیرقانونی، توهین‌آمیز یا مغایر با اخلاق عمومی باشد، به خصوص در رابطه با صنعت تئاتر، اجراهای تئاتر، و آموزش تئاتر.

قوانین دامنه:

 • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی‌تواند علامت تجاری ثبت‌شده شخص دیگری را نقض کند، به خصوص در رابطه با صنعت تئاتر، اجراهای تئاتر، و آموزش تئاتر.
 • فعالیت مجاز: وب‌سایت شما باید با قوانین بین‌المللی و قوانین محلی مربوط به محل سکونت شما در رابطه با تجارت، تبلیغات، حقوق مالکیت معنوی و قوانین مربوط به محتوای نامناسب، مطابقت داشته باشد.
 
 • تمدید: دامنه‌های .theater باید به صورت سالانه تمدید شوند.
 پسوند .theater یک پسوند سطح بالای (TLD) جدید است که به طور خاص برای وب‌سایت‌های مرتبط با تئاتر، از جمله سالن‌های تئاتر، گروه‌های تئاتر، نمایشنامه‌نویسان، بازیگران و منتقدان تئاتر طراحی شده است.

چرا باید یک دامنه‌ی .THEATER انتخاب کنید؟

با یک دامنه‌ی .THEATER، ایده‌ی خود را به مرکز توجه برسانید. .THEATER برای سینماهای مستقل، تئاترهای خیابانی، دانشجویان و هنرمندان باسابقه ایده‌آل است. این پسوند سطح بالای (TLD) صحنه‌ی کاملی برای به اشتراک گذاشتن استعداد شماست.

آیا پسوند دامنه‌ی .THEATER برای من مناسب است؟

پسوند .THEATER برای سالن‌های نمایش و هرکسی که در دنیای سرگرمی کار می‌کند، ایده‌آل است. اطلاعات نمایش جدید خود را به اشتراک بگذارید یا هنر نورپردازی را آموزش دهید. مهم نیست که بازیگر، خواننده، طراح صحنه یا تکنسین صدا باشید، همین امروز یک دامنه‌ی .THEATER خریداری کنید و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+