خرید و ثبت سفارش دامنه

.toys

 • قیمت : N/A هزار تومان
 • .toys برای ارائه محتوای آموزشی مرتبط با کودکان و سرگرمی ایده‌آل است.
خرید دامنه .toys

شرایط ثبت دامنه.toysچیست ؟

الزامات ثبت‌نام:
 • محدودیت‌ها: در اکثر کشورها، ثبت دامنه .toys محدود به شرکت‌های اسباب‌بازی دارای مجوز، تولیدکنندگان اسباب‌بازی دارای مجوز و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با اسباب‌بازی است که الزامات قانونی را رعایت می‌کنند. الزامات خاص ممکن است بسته به کشور محل سکونت شما متفاوت باشد.
 • تأیید صلاحیت: شما باید مدارک مربوط به صلاحیت خود برای ارائه اسباب‌بازی، خدمات مرتبط با اسباب‌بازی یا محتوای مرتبط با کودکان را ارائه دهید. این مدارک ممکن است شامل مجوز کسب و کار، گواهی‌نامه‌های مرتبط، نمونه کار یا سایر اسناد رسمی باشد.

نام دامنه:

 • طول: نام دامنه باید حداقل 3 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر داشته باشد.
 • کاراکترها: می‌توانید از حروف لاتین (الفبای انگلیسی) به صورت کوچک، اعداد، خط تیره و خط فاصله استفاده کنید. علامت‌های غیرمجاز شامل نقطه، فاصله و سایر کاراکترهای خاص است.
 • موجودیت: نام دامنه شما نباید با هیچ نام دامنه .toys موجود دیگری در کشور یا حوزه قضایی شما یکسان باشد.
 • محتوای غیرقانونی: نام دامنه شما نباید غیرقانونی، توهین‌آمیز یا مغایر با اخلاق عمومی باشد، به خصوص در رابطه با کودکان.

قوانین دامنه:

 • استفاده مجاز: نام دامنه شما نمی‌تواند علامت تجاری ثبت‌شده شخص دیگری را نقض کند، به خصوص در رابطه با محصولات یا خدمات مرتبط با کودکان.
 • فعالیت مجاز: وب‌سایت شما باید با قوانین بین‌المللی و قوانین مربوط به اسباب‌بازی، خدمات مرتبط با اسباب‌بازی یا محتوای مرتبط با کودکان در حوزه قضایی شما مطابقت داشته باشد، به خصوص قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی و ایمنی کودکان.
 • نظارت: وب‌سایت شما ممکن است توسط Donuts Registry، ثبت‌کننده دامنه .toys، یا سایر مقامات ذیصلاح برای انطباق با قوانین و مقررات رصد شود، به خصوص در رابطه با محتوای مرتبط با کودکان.

تمدید:

 • دامنه‌های .toys باید به صورت سالانه تمدید شوند.
.toys یک پسوند دامنه‌ی جدید (gTLD) است که به طور خاص برای ارائه اسباب‌بازی، سرگرمی و محتوای مرتبط با کودکان طراحی شده است. این پسوند به افراد، سازمان‌ها و مشاغل کمک می‌کند تا به طور موثرتری محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و به مخاطبان خود در یافتن اسباب‌بازی‌های مناسب و سرگرم‌کننده یاری برسانند.

چرا یک دامنه‌ی .toys انتخاب کنید؟

بازار اسباب‌بازی در سطح جهان، سالانه میلیاردها دلار فروش را به خود اختصاص می‌دهد. میلیون‌ها والدین و هدیه‌دهنده نیز به صورت آنلاین اقدام به خرید اسباب‌بازی می‌کنند. با پسوند دامنه‌ی سطح بالای .toys، تولیدکنندگان و فروشگاه‌های اسباب‌بازی در سراسر دنیا، از یک فضای نام‌گذاری معتبر و هدفمند در بازار برخوردار می‌شوند که به افزایش بازدید و هدایت مشتریان به وب‌سایت‌های تخصصی اسباب‌بازی کمک می‌کند.

آیا پسوند دامنه‌ی .toys برای من مناسب است؟

این پسوند، انتخابی ایده‌آل برای نامگذاری وب‌سایت خرده‌فروشان، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، منتقدان، مجلات والدین و هرکسی است که عاشق اسباب‌بازی باشد.

مزایای ثبت دامنه در مشهدهاست

تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

قدمت بالا

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

رضایت مشتریان سرمایه ماست

متعهد هستیم و همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات میزبانی وب را برای شما فراهم کنیم.

مشتری از سراسر ایران

30000+

سال تجربه

20+

تیکت های پاسخ داده شده

1095350+

سرور

557+

دامنه های ثبت شده

15585+