هاست ویندوز حرفه ای

هاست ویندوزی ایران و اروپا | بهترین کارایی و عملکرد ممکن

هاست ویندوز حرفه ای

هاست ویندوز چیست ؟

به فضایی که بر روی سرور اختصاصی/مجازی با سیستم عامل Windows Server جهت ارائه یا نمایش وبسایت، اختصاص داده می شود هاست ویندوز می گویند.

هاست ویندوز مشهدهاست

هاست اشتراکی ویندوز مشهدهاست در بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای ایران و اروپا با استفاده از حافظه فوق پرسرعت NVMe ، کنترل پنل قدرتمند Plesk و مبتنی بر آخرین نسخه های سیستم عامل ویندوز سرور 2019 و 2016 ، 2014، 2012 مناسب برای انواع سایت های نوشته شده بر پایه ASP.Net و نسخه های دیتابیس 2019 و 2016 SQL Server ارائه می شوند.

در صورت خرید 1 ساله این سرویس، با 1 ماه تخفیف هزینه 11 ماه را پرداخت می کنید.
 30 روز گارانتی برگشت هزینه بدون هیچ پرسشی!
سرویس آنتی تحریم مشهدهاست، امکان اتصال به سایت های خارجی و api خارجی تحریم شده مانند wordpress.com - onesignal.com - php.net - mysql.com - yoast.com و... را امکان پذیر می کند.

سرویس میزبانی ویندوز  مشهدهاست برای انواع سایت های شخصی و شرکتی، سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی، پرتال های اداری و تمامی برنامه نویسان عزیز مناسب می باشد.

⚠️ در صورتی که سایت شما با زبان های PHP نوشته شده و یا از CMS های وردپرس یا جوملا استفاده می کنید، خرید هاست لینوکس حرفه ای توصیه می شود.

پلن های میزبانی وب ویندوز

 • امکانات ویندوز پلن 1 ویندوز پلن 2 ویندوز پلن 3 ویندوز پلن 4 ویندوز پلن 5
  میزان فضا NVMe 1 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت 30 گیگابایت
  ترافیک ماهانه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  گواهینامه امنیتی SSL
  پارک دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  امکان افزودن ادان دامنه بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد
  ساب دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  تعداد دیتابیس 1 عدد 5 عدد 10 عدد 20 عدد 30 عدد
  کنترل پنل پلسک پلسک پلسک پلسک پلسک
  پشتیبان گیری روزانه دارد دارد دارد دارد دارد
  پشتیبانی MVC
  سرویس آنتی تحریم
  هزینه ماهانه تومان تومان تومان تومان تومان
  هزینه سالانه تومان تومان تومان تومان تومان
  خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش
 • امکانات ویندوز پلن 1 ویندوز پلن 2 ویندوز پلن 3 ویندوز پلن 4 ویندوز پلن 5
  میزان فضا NVMe 1 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت 30 گیگابایت
  ترافیک ماهانه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  گواهینامه امنیتی SSL
  پارک دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  امکان افزودن ادان دامنه بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد بله - هزینه دارد
  ساب دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  تعداد دیتابیس 1 عدد 5 عدد 10 عدد 20 عدد 30 عدد
  کنترل پنل پلسک پلسک پلسک پلسک پلسک
  پشتیبان گیری روزانه دارد دارد دارد دارد دارد
  پشتیبانی MVC
  سرویس آنتی تحریم
  هزینه ماهانه تومان تومان تومان تومان تومان
  هزینه سالانه تومان تومان تومان تومان تومان
  خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش

در سرورهای ويندوز مشهدهاست موارد زير پشتيبانی می شود :

Windows Server 2019, 2016, 2014, 2012 / MySQL ODBC 3.51 driver / phpMyAdmin / Webalizer  / Microsoft ODBC Driver 17 for SQL Server / MSSQL 2012 server / MSSQL 2014 server / MSSQL 2016 server / MSSQL 2017 server / MSSQL 2019 server / MySQL server / MariaDB  server / MySQL ODBC 5 driver / IIS URL Rewrite Module / Microsoft IIS Compression /

PHP Support / Server Side Includes / Application Initialization / Dynamic Content Compression  / FREE SSL / PHP Composer / Advanced Monitoring / Node.js hosting / Microsoft ASP.NET Core Runtime 6.0 / Microsoft ASP.NET Core Runtime 5.0  / Microsoft ASP.NET Core Runtime 3.1 / Microsoft ASP.NET Core Runtime 2.1 / Microsoft ASP.NET Core Runtime 1.0 / Plesk Obsidian supports .NET versions 2.0 - 7.x

حافظه NVMe در سرور هاست پرسرعت و پربازدید

حافظه NVMe چیست؟

 NVMe نوعی حافظه غیر فرار و مانا است که سرعت بسیار بالایی دارد. در حافظه NVMe بدلیل ارتباط مستقیم آن با مادربورد سیستم، ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت بسیار بالاتری نسبت به گذرگاه هایی چون SATA انجام می شود. این نوع دیسک ها مدل پیشرفته تر SSD ها هستند که از درگاه اختصاصی خود به نام PCIe/NVMe استفاده می کنند و همین موضوع کمک می کند تا از نهایت ظرفیت دیسک استفاده شود.

در سال های اخیر شرکت های مطرح سخت افزار در دنیا همچون شرکت های Apple، Dell و Samsung نسبت به تولید و استفاده از این نوع حافظه اقدام کرده اند.

در سرورهای ویندوز مشهدهاست نیز از حافظه های NVMe برای استفاده از نهایت سرعت و کارایی استفاده شده است.
استفاده از حافظه NVME در میزبانی پربازدید مشهدهاست

مزایای استفاده از حافظه NVME در میزبانی سایت

✅ حتما می دانید که یکی از پارامترهای اصلی گوگل برای سئو و رتبه بندی، سرعت بالای وب سایت است. در سرویس های میزبانی که از حافظه NVMe استفاده می شود، سرعت خواندن اطلاعات بسیار بالاست در نتیجه وب سایت با سرعت خیلی بالاتری بارگذاری (Load) می گردد.

✅ حافظه NVMe سیستم caching بسیار قدرتمندی دارد که موجب بهینه سازی در زمان دستیابی به دیتابیس های بزرگ می‌شود در نتیجه سرعت انجام کار افزایش پیدا خواهد کرد.

✅ سرعت پاسخ دهی در حافظه NVMe بسیار بالاست در نتیجه پردازش های سنگین که در سایت و یا دیتابیس انجام می گیرد خیلی سریع انجام می شود.

✅ حافظه NVMe امکان برطرف کردن وقفه در پردازش را فراهم کرده است در نتیجه محاسبه پردازش ها با حداکثر توان انجام شده و وب سایت خواهد توانست به تمامی درخواست ها بدون هیچ مشکلی پاسخ بدهد.

✅ با استفاده از حافظه NVMe در سرور میزبانی سایت، تجربه کاربری سایت شما بهبود پیدا خواهد کرد به طوری که NVMe خواهد توانست با افزایش صف و زمان پاسخ دهی بهتر، همزمان هم تعداد بازدیدکنندگان و هم تعداد مدیرانی که بر روی سایت کار می کنند را بدون هیچ مشکلی مدیریت نماید در نتیجه باعث افزایش سود شرکت شما خواهد شد.

مقایسه سرعت خواندن حافظه NVMe با هاردهای SSD و SATA

107Mb/s - هارد SATA

107/3078

557Mb/s - هارد SSD

557/3078

3078Mb/s - حافظه NVMe SSD

3078/3078
هاست ویندوز پلسک

هاست ویندوز پلسک

کنترل پنل پلسک (Plesk) یک نرم افزار تحت سرور است که امکان به اشتراک گذاری منابع فیزیکی سرور و مدیریت آن ها را از طریق رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند فراهم می نماید.

به هاست و یا سرویس میزبانی وب ویندوز که از این کنترل پنل استفاده می کنند اصطلاحا هاست پلسک گفته می شود.

پلسک یکی از کنترل پنل هایی است که می توان آن را هم بر روی سیستم عامل لینوکس و هم سیستم عامل ویندوز نصب کرد. با استفاده از کنترل پنل Plesk شما براحتی خواهید توانست تمام امور مربوط به هاست وب سایت خود را بطور حرفه ای مدیریت نمایید.

هاست پلسک راهکاری با صرفه اقتصادی و قیمت مناسب است که برای وب سایت هایی که تحت زبان های برنامه نویسی ویندوز (ASP.NET) نوشته شده و برای اجرا نیاز به سیستم عامل ویندوز، وب سرور IIS و پایگاه داده SQL Server دارند مناسب است.

مزایای استفاده از کنترل پنل پلسک

امنیت

در کنترل پنل پلسک از ابزارهای امنیتی مانند FireWall، AntiVirus، Fail2Ban و ضداسپم برای ایمیل ها استفاده می شود تا بالاترین سطح امنیتی را برای کاربران فراهم نماید.

کاربری

کنترل پنل پلسک محیط گرافیکی مناسبی دارد که کار با آن را برای تمامی کاربران مبتدی و حرفه ای آسان نموده است.

افزونه ها

در پلسک از افزونه های مختلفی که اکثر آن بصوت رایگان ارائه می شود پشیتبانی می گردد.

پشتیبانی

پلسک بطور جامع از CMSهایی همچون جوملا و وردپرس و همینطور از دیتابیس ها و میل سرورهای مختلفی پشتیبانی می کند.

تفاوت هاست ویندوز و لینوکس

تفاوت هاست ویندوز و لینوکس

زمانی که قصد راه انداری وب سایت خود را دارید، پس از اینکه ثبت دامنه انجام شد با مساله خرید هاست روبرو خواهید شد. درواقع شما باید بدانید که چه نوع میزبانی را باید برای وب سایت خود انتخاب کنید.  این سوالی است که اکثر کاربران همان ابتدای کار با آن روبرو خواهند شد : هاست ویندوز بهتر است یا لینوکس؟ تفاوت در چیست؟

منظور از هاست Windows یا هاست Linux نوع سیستم عامل استفاده شده در سرور است به این معنی که هر کدام از این سیستم عامل ها می توانند امکاناتی را برای سرور فراهم نمایند که با توجه به نوع طراحی سایت کاربر با هم متفاوت خواهد بود. باید گفت هر دو نوع این هاست ها، از نظر کارایی و عملکرد سطح یکسانی را ارائه می دهند و در نهایت به انتخاب شما به نوع زبان برنامه نویسی و فناوری هایی که بر روی وب سایت خود قصد استفاده دارید بستگی خواهد داشت. بعنوان مثال اگر میخواهید از CMSهای رایجی همچون وردپرس و یا جوملا استفاده کنید و یا یک انجمن با استفاده از PHP راه اندازی نمایید، هاست لینوکس انتخاب مناسبی خواهد بود اما در صورتی که وب سایت شما نیاز به فناوری های مایکروسافت نظیر MSSQL دارد و یا با زبان های برنامه نویسی مانند ASP.NET نوشته شده است میبایست از سرویس ویندوز حرفه ای استفاده نمایید.

سوالات متداول

چرا میزبانی ویندوز؟

اگر اسکریپت ها در ASP یا ASP.NET نوشته شده باشند، اصطلاحا به آن هاست asp هم گفته می شود در اینصورت میزبانی ویندوز یک پیش نیاز و انتخاب قطعی برای وب سایت شما خواهد بود. همچنین در مواردی که شما به یکپارچه سازی با پایگاه داده های MS SQL، پایگاه داده های اکسس و سایر ابزارهای مایکروسافت نیاز دارید، هاست Windows میباست انتخاب شود. در حقیقت اگر وب سایت شما بر پایه .net یا ویژوال بیسیک باشد، این سرویس تنها انتخاب شما خواهد بود چرا که هاست لینوکس با این زبان ها سازگار نمی باشد.

برای راه اندازی وب سایت، هاست لینوکس خریداری کنم یا هاست ویندوز؟

شما به عنوان یک صاحب وب سایت، قبل از این که پلتفرم هاست وب سایت خود را انتخاب کنید، باید بتوانید نیازها و تکنولوژی های مورد استفاده شده وب سایت خود را شناسایی و ارزیابی کنید. به عنوان مثال باید بدانید وب سایت شما با چه زبان برنامه نویسی ای، نوشته شده است.نوع کاربری و استفاده از سرویس های لینوکس و ویندوز کاملا متفاوت است و هرکدام از این سرویس ها قابلیت های خاص خود را دارند.

در صورتی که وب سایت خود را به زبان ASP.Net و به عنوان مثال با سیستم مدیریت محتوایی مانند DDN یا دات نت نیوک راه اندازی کرده اید میباست میزبانی ویندوز را انتخاب نمایید منتهی در صورتی که تصمیم دارید وب سایت خود را به زبان PHP و به عنوان مثال با سیستم مدیریت محتوا هایی مثل جوملا(Joomla!)، وردپرس(WordPress)، دروپال(Drupal)، پرستاشاپ(PrestaShop)، مامبو(Mambo) یا مجنتو(Magento) راه اندازی کنید، هاست لینوکس بهترین انتخاب برای شماست.

دلیل خرید سرویس ویندوز حرفه ای

میزبانی ویندوز حرفه ای مشهدهاست مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری، نرم افزاری بوده و بر روی کلیه سرور ها از آخرین نسخه کنترل پنل پیشرفته پلسک استفاده می شود تا علاوه بر سهولت در استفاده از هاست، امکانات کامل و حرفه ای را در اختیار کاربر قرار دهیم. Plesk حرفه ای ترین کنترل پنل موجود بر روی سرویس های ویندوز است این کنترل پنل دارای ظاهر کاربر پسندی است که سهولت در استفاده از آن و حداقل وجود مشکل در سرویس های ویندوز کیفیتی متمایز با دیگر کنترل پنل ها را به کاربران و ارائه دهندگان خدمات وب ارائه می کند. از دیگر ویژگی های بارز سرویس ویندوز حرفه ای مشهدهاست می توان به آپ تایم بالا، امنیت بالا و پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی و کامپوننت های Asp و Asp.net اشاره کرد.

مزایای ویژه سرویس ویندوز حرفه ای

PHP 5.6 / PHP 7 /PHP 7.1
ASP.NET 1.1 / 2.0 / 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 4.6 | ASP 10
ASP.NET MVC 2.0 / MVC 3.0 / MVC 4.0 / MVC 5.0 / MVC 6
Microsoft .NET Core 1.0.1 – Runtime (x64) 1.0.1
Microsoft .NET Core 1.1.0 – Runtime (x64) 1.1.0
Microsoft ASP.NET Core Module 1.0.1970
ASP.NET AJAX, Silverlight Support
ASP.NET Full Trust Mode
SSI 10
FastCGI Support 10
Database Connector(Active MySQL Connector/ODBC 3.51.25 | Active MySQL Connector/ODBC 5.3.6)

Node.js (Node.js 7.4.0)
Node.js(iisnode for iis 7.x (x64) full 0.2.21.0)
Microsoft IIS 10.0
IIS URL Rewrite Module
MySQL 5.6
SQL Server 2014 / 2016
CGI, Perl, SSI
Microsoft FTP Service 10
MailEnable 9
Spam Filter (SpamAssassin 3.4.1)
Web Statistics (AWStats /Webalizer)
IIS URL Rewrite Module
Webmail(Horde / MailEnable WebMail)

مکان سرورهای ویندوز حرفه ای مشهدهاست کجاست؟

سرورهای ویندوز حرفه ای مشهدهاست به دو بخش سرورهای خارج از ایران و سرورهای داخل ایران دسته بندی می گردد که هر دو در مطرح ترین و معتبرترین دیتاسنترهای اروپایی و ایران قرار داده شده اند.
در بین سرویس های خارج از کشور، دیتاسنترهای اروپایی سرعت بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی خواهند داشت که به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی مطلوب و پینگ بسیار عالی به سمت ایران دارای سرعت بسیار بالاتری می باشند.
دیتاسنترهای واقع در اروپا یکی از برترین و پیشرفته ترین دیتاسنتر های جهان هستند که با بکارگیری از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری بالاترین سطح کیفیت را در سرور های خود تامین می نمایند. از این رو مشهدهاست با استفاده از سرور های پرقدرت این دیتاسنترها توانسته بالاترین کیفیت را در هاست های خارجی خود نظیر پلن های ویندوز حرفه ای برای کاربران خود فراهم نماید.

ارتقاء و دانگرید پلن های ویندوز حرفه ای

امکان ارتقاء به پلن های بالاتر در هر زمان وجود دارد و هزینه ارتقاء به صورت سیستمی و با توجه به زمان اعتبار باقی مانده محاسبه می گردد، درنظر داشته باشید سرویس با پلن بالاتر همواره با تخفیف و قیمت پایین تری محاسبه می شود و مبالغ ارتقاء ، هزینه بالاتری نسبت به قیمت سرویس محاسبه می گردد.  همچنین در صورتی که فضا و منابع هاست آزاد داشته باشید و امکان دانگرید به پلن پایین تر از نظر فنی وجود داشته باشد، می توانید سرویس خود را کاهش دهید. بابت کاهش سرویس در خارج از دوره گارانتی،  هزینه ای برگشت داده نمی شود.

آیا ادان دامنه روی سرویس ویندوز حرفه ای برای وب سایت اضافه ارائه می شود؟

بر روی تمامی پلن های ویندوز حرفه ای شما می توانید به هر تعداد که نیاز دارید درخواست خرید دامنه اضافه نمایید و هزینه هر AddOn Domain نیز نسبت به زمان اعتبار باقی مانده از دوره سرویس برای شما محاسبه می گردد. می توانید برای این مورد به بخش فروش تیکت ارسال کنید.

آیا من باید برای استفاده از سرویس ویندوز حرفه ای بر روی سیستم خود ویندوز نصب کنم؟

خیر، فقط سیستم عامل نصب شده روی سرور هاست، ویندوز است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما لینوکس نصب باشد به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم، لذا شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید و طی 30 روز بعد از خرید در صورتی که از سرویس خریداری شده رضایت نداشتید، بدون هیچ نگرانی میتوانید سرویس خود را لغو نموده و درخواست بازگشت هزینه خود را به بخش مالی ارسال کنید.

مشهدهاست لوگو
mashhadhost logo

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

38185 مرکز تماس مشهدهاست

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست است. SiteMap

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری