تجربه کیفیت و سرعت با

هاست ویندوز حرفه ای

ویندوز پلن 4

تومان

پرداخت ماهانه تا سالانه
به همراه سرویس آنتی تحریم ایران

  • 20 گیگابایت فضا
  • 20 عدد دیتابیس
  • گواهینامه امنیتی SSL
  • پارک دامنه نامحدود
  • ساب دامنه نامحدود

معرفی هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست

به فضایی که بر روی سرور اختصاصی/مجازی با سیستم عامل Windows Server جهت ارائه یا نمایش وبسایت، اختصاص داده می شود هاست ویندوز می گویند. هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست در بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای ایران و اروپا با استفاده از کنترل پنل قدرتمند Plesk و مبتنی بر آخرین نسخه های سیستم عامل ویندوز سرور 2019 و 2016 ، 2014، 2012 مناسب برای انواع سایت های نوشته شده بر پایه ASP.Net و نسخه های دیتابیس 2019 و 2016 SQL Server ارائه می شوند. هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست برای انواع سایت های شخصی و شرکتی، سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی، پرتال های اداری و تمامی برنامه نویسان عزیز مناسب می باشد. ضمنا اگر سایت شما با زبان های PHP یا HTML نوشته شده است، توصیه میکنیم از هاست لینوکس حرفه ای استفاده کنید.

در صورت خرید 1 ساله این سرویس، با 1 ماه تخفیف هزینه 11 ماه را پرداخت می کنید.
 30 روز گارانتی برگشت هزینه بدون هیچ پرسشی!
سرویس آنتی تحریم مشهدهاست، امکان اتصال به سایت های خارجی و api خارجی تحریم شده مانند wordpress.com - onesignal.com - php.net - mysql.com - yoast.com و... را امکان پذیر می کند.

پلن های هاست ویندوز حرفه ای

امکانات ویندوز پلن 1 ویندوز پلن 2 ویندوز پلن 3 ویندوز پلن 4 ویندوز پلن 5
میزان فضا 1 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت 30 گیگابایت
ترافیک ماهانه خارج کشور نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
ترافیک ماهانه داخل کشور 10 گیگابایت 20 گیگابایت 30 گیگابایت 40 گیگابایت 50 گیگابایت
گواهینامه امنیتی SSL
پارک دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
افزودن دامنه هزینه دارد هزینه دارد هزینه دارد هزینه دارد هزینه دارد
ساب دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد دیتابیس 1 عدد 5 عدد 10 عدد 20 عدد 30 عدد
سرویس آنتی تحریم
هزینه ماهانه داخل کشور تومان تومان تومان تومان تومان
هزینه سالانه داخل کشور تومان تومان تومان تومان تومان
هزینه ماهانه خارج کشور تومان تومان تومان تومان تومان
هزینه سالانه خارج کشور تومان تومان تومان تومان تومان
خرید و سفارش داخل کشور خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش
خرید و سفارش خارج کشور خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش

در سرورهاي ويندوز موارد زير پشتيباني مي شود :

MySQL ODBC 3.51 driver , phpMyAdmin , Webalizer  , Microsoft ODBC Driver 17 for SQL Server , MSSQL 2012 server , MSSQL 2014 server , MSSQL 2016 server , MSSQL 2017 server , MSSQL 2019 server , MySQL server , MariaDB  server , MySQL ODBC 5 driver , IIS URL Rewrite Module , Microsoft IIS Compression , PHP Support , Server Side Includes , Application Initialization , Dynamic Content Compression  , FREE SSL , PHP Composer , Advanced Monitoring , Node.js hosting , Microsoft ASP.NET Core Runtime 5.0  , Microsoft ASP.NET Core Runtime 3.1 , Microsoft ASP.NET Core Runtime 2.1

سوالات متداول

چرا هاست ویندوز؟

اگر اسکریپت ها در ASP یا ASP.NET نوشته شده باشند، هاست ویندوز یک پیش نیاز و انتخاب قطعی برای وب سایت شما خواهد بود. همچنین در مواردی که شما به یکپارچه سازی با پایگاه داده های MS SQL، پایگاه داده های اکسس و سایر ابزارهای مایکروسافت نیاز دارید، هاست ویندوز میباست انتخاب شود. در حقیقت اگر وب سایت شما بر پایه .net یا ویژوال بیسیک باشد، هاست ویندوز تنها انتخاب شما خواهد بود چرا که هاست لینوکس با این زبان ها سازگار نمی باشد.

برای راه اندازی وب سایت، هاست لینوکس خریداری کنم یا هاست ویندوز؟

شما به عنوان یک صاحب وب سایت، قبل از این که پلتفرم هاست وب سایت خود را انتخاب کنید، باید بتوانید نیازها و تکنولوژی های مورد استفاده شده وب سایت خود را شناسایی و ارزیابی کنید. به عنوان مثال باید بدانید وب سایت شما با چه زبان برنامه نویسی ای، نوشته شده است.نوع کاربری و استفاده از سرویس های لینوکس و ویندوز کاملا متفاوت است و هرکدام از این سرویس ها قابلیت های خاص خود را دارند.

در صورتی که وب سایت خود را به زبان ASP.Net و به عنوان مثال با سیستم مدیریت محتوایی مانند DDN یا دات نت نیوک راه اندازی کرده اید میباست هاست ویندوز را انتخاب نمایید منتهی در صورتی که تصمیم دارید وب سایت خود را به زبان PHP و به عنوان مثال با سیستم مدیریت محتوا هایی مثل جوملا(Joomla!)، وردپرس(WordPress)، دروپال(Drupal)، پرستاشاپ(PrestaShop)، مامبو(Mambo) یا مجنتو(Magento) راه اندازی کنید، هاست لینوکس بهترین انتخاب برای شماست.

دلیل خرید هاست ویندوز حرفه ای

هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری، نرم افزاری بوده و بر روی کلیه سرور ها از آخرین نسخه کنترل پنل پیشرفته پلسک استفاده می شود تا علاوه بر سهولت در استفاده از هاست، امکانات کامل و حرفه ای را در اختیار کاربر قرار دهیم. Plesk حرفه ای ترین کنترل پنل موجود بر روی سرویس های ویندوز است این کنترل پنل دارای ظاهر کاربر پسندی است که سهولت در استفاده از آن و حداقل وجود مشکل در سرویس های ویندوز کیفیتی متمایز با دیگر کنترل پنل ها را به کاربران و ارائه دهندگان خدمات وب ارائه می کند. از دیگر ویژگی های بارز هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست می توان به آپ تایم بالا، امنیت بالا و پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی و کامپوننت های Asp و Asp.net اشاره کرد.

مزایای ویژه هاست ویندوز حرفه ای

PHP 5.6 / PHP 7 /PHP 7.1
ASP.NET 1.1 / 2.0 / 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 4.6 | ASP 10
ASP.NET MVC 2.0 / MVC 3.0 / MVC 4.0 / MVC 5.0 / MVC 6
Microsoft .NET Core 1.0.1 – Runtime (x64) 1.0.1
Microsoft .NET Core 1.1.0 – Runtime (x64) 1.1.0
Microsoft ASP.NET Core Module 1.0.1970
ASP.NET AJAX, Silverlight Support
ASP.NET Full Trust Mode
SSI 10
FastCGI Support 10
Database Connector(Active MySQL Connector/ODBC 3.51.25 | Active MySQL Connector/ODBC 5.3.6)

Node.js (Node.js 7.4.0)
Node.js(iisnode for iis 7.x (x64) full 0.2.21.0)
Microsoft IIS 10.0
IIS URL Rewrite Module
MySQL 5.6
SQL Server 2014 / 2016
CGI, Perl, SSI
Microsoft FTP Service 10
MailEnable 9
Spam Filter (SpamAssassin 3.4.1)
Web Statistics (AWStats /Webalizer)
IIS URL Rewrite Module
Webmail(Horde / MailEnable WebMail)

مکان سرورهای هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست کجاست؟

سرورهای هاست ویندوز حرفه ای مشهدهاست به دو بخش سرورهای خارج از ایران و سرورهای داخل ایران دسته بندی می گردد که هر دو در مطرح ترین و معتبرترین دیتاسنترهای اروپایی و ایران قرار داده شده اند.
در بین سرویس های خارج از کشور، دیتاسنترهای اروپایی سرعت بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی خواهند داشت که به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی مطلوب و پینگ بسیار عالی به سمت ایران دارای سرعت بسیار بالاتری می باشند.
دیتاسنترهای واقع در اروپا یکی از برترین و پیشرفته ترین دیتاسنتر های جهان هستند که با بکارگیری از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری بالاترین سطح کیفیت را در سرور های خود تامین می نمایند. از این رو مشهدهاست با استفاده از سرور های پرقدرت این دیتاسنترها توانسته بالاترین کیفیت را در هاست های خارجی خود نظیر پلن های هاست لینوکس حرفه ای برای کاربران خود فراهم نماید.

ارتقاء و دانگرید پلن های هاست ویندوز حرفه ای

امکان ارتقاء به پلن های بالاتر در هرزمان وجود دارد و شما تنها هزینه مابه التفاوت قیمت دو پلن نسبت به زمان اعتبار باقی مانده از دوره سرویس را پرداخت خواهید نمود، امکان دانگرید هم در صورتی که منابع و امکانات استفاده شده امکان این دانگرید را بدهد میسر خواهد بود.

آیا ادان دامنه روی هاست ویندوز حرفه ای برای وب سایت اضافه ارائه می شود؟

بر روی تمامی پلن های هاست ویندوز حرفه ای شما می توانید به هر تعداد که نیاز دارید درخواست خرید دامنه اضافه نمایید و هزینه هر AddOn Domain نیز نسبت به زمان اعتبار باقی مانده از دوره سرویس برای شما محاسبه می گردد. می توانید برای این مورد به بخش مالی تیکت ارسال کنید.

آیا من باید برای استفاده از هاست ویندوز حرفه ای بر روی سیستم خود ویندوز نصب کنم؟

خیر، فقط سیستم عامل نصب شده روی سرور هاست، ویندوز است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما لینوکس نصب باشد به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم، لذا شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید و طی 30 روز بعد از خرید در صورتی که از سرویس خریداری شده رضایت نداشتید و مشکل از سرورهای مشهدهاست باشد بدون هیچ نگرانی میتوانید سرویس خود را لغو نموده و درخواست بازگشت هزینه خود را به بخش مالی ارسال کنید.

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست می باشد.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری