نمایندگی هاست ویندوز

ریسلر هاست ویندوز بهمراه کنترل پنل پلسک

Windows Reseller

نمایندگی هاست ویندوز ایران و خارج در مشهدهاست

نمایندگی هاست ویندوز

نمایندگی هاست ویندوز این امکان رابرای شما فراهم می کند تا سایت های متعدد مشتریان خود که برپایه ASP.Net و با دیتابیس SQL Server طراحی شده اند را برروی سرور ویندوزی میزبانی نمایید، دراینصورت بهترین انتخاب برای شما خرید نمایندگی ویندوز مشهدهاست می باشد. این سرویس با ارائه کنترل پنل قدرتمند Plesk Onyx امکان مدیریت کلیه منابع سرویس هاست کاربران زیرمجموعه رابه شما می‌دهد.

در صورت خرید 1 ساله این سرویس، با 1 ماه تخفیف هزینه 11 ماه را پرداخت می کنید.
سرویس آنتی تحریم مشهدهاست، امکان اتصال به سایت های خارجی و api خارجی تحریم شده مانند wordpress.com - onesignal.com - php.net - mysql.com - yoast.com و... را امکان پذیر می کند.
فروش هاست ویندوز

فروش هاست ویندوز و کسب درآمد با تجارت هاستینگ

سرویس نمایندگی ویندوز برای افرادی که تمایل به ایجاد و فروش هاست ویندوز دارند یا تعداد زیادی هاست ویندوز برای میزبانی نیاز دارند مناسب و مقرون به صرفه میباشد. در این سرویس کلیه امور فنی و نگهداری سرور و هاست ها توسط تیم فنی مشهدهاست انجام می شود و در کنترل پنلی که در اختیار قرار میگیرد امکان تعریف پلن های اختصاصی ، ایجاد هاست و مدیریت هاست های ایجاد شده مقدور خواهد بود.

با در اختیار داشتن سرویس ریسلر هاست ویندوز مشهدهاست قادر خواهید بود بدون دغدغه های فنی، تجارت هاستینگ خود را راه اندازی کرده و به ارائه خدمات هاست با کیفیت بالا بپردازید و یا مجموعه سایت های ویندوزی خود را با هزینه مناسبتری میزبانی و مدیریت نمایید.

خرید هاست نمایندگی برای اشخاصی که دارای سایت های زیادی هستند مناسب می باشد.

پلن های ریسلر ویندوز مشهدهاست

 • امکانات نمایندگی پلن 1 نمایندگی پلن 2 نمایندگی پلن 3 نمایندگی پلن 4 نمایندگی پلن 5
  میزان فضا 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت 50 گیگابایت 100 گیگابایت
  ترافیک ماهانه 100 گیگابایت 200 گیگابایت 300 گیگابایت 400 گیگابایت 500 گیگابایت
  گواهینامه امنیتی SSL
  پارک دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  افزودن دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  ساب دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  تعداد سایت قابل میزبانی نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  کنترل پنل انتخابی پلسک پلسک پلسک پلسک پلسک
  NodeJS - Python - Ruby
  قابلیت انتخاب نسخه PHP
  ایجاد پلن اختصاصی با منابع موردنظر
  سرویس آنتی تحریم
  هزینه ماهانه تومان تومان تومان تومان تومان
  هزینه سالانه تومان تومان تومان تومان تومان
  خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش
 • امکانات نمایندگی پلن 1 نمایندگی پلن 2 نمایندگی پلن 3 نمایندگی پلن 4 نمایندگی پلن 5
  میزان فضا 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت 50 گیگابایت 100 گیگابایت
  ترافیک ماهانه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  گواهینامه امنیتی SSL
  پارک دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  افزودن دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  ساب دامنه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  تعداد سایت قابل میزبانی نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
  کنترل پنل انتخابی پلسک پلسک پلسک پلسک پلسک
  NodeJS - Python - Ruby
  قابلیت انتخاب نسخه PHP
  ایجاد پلن اختصاصی با منابع موردنظر
  سرویس آنتی تحریم
  هزینه ماهانه تومان تومان تومان تومان تومان
  هزینه سالانه تومان تومان تومان تومان تومان
  خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش خرید و سفارش

در سرورهای ويندوز مشهدهاست موارد زير پشتيبانی می شود :

MySQL ODBC 3.51 driver / phpMyAdmin / Webalizer  / Microsoft ODBC Driver 17 for SQL Server / MSSQL 2012 server / MSSQL 2014 server / MSSQL 2016 server / MSSQL 2017 server / MSSQL 2019 server / MySQL server / MariaDB  server / MySQL ODBC 5 driver / IIS URL Rewrite Module / Microsoft IIS Compression / PHP Support / Server Side Includes / Application Initialization / Dynamic Content Compression  / FREE SSL / PHP Composer / Advanced Monitoring / Node.js hosting / Microsoft ASP.NET Core Runtime 5.0  / Microsoft ASP.NET Core Runtime 3.1 / Microsoft ASP.NET Core Runtime 2.1

نمایندگی هاست ویندوز پلسک

نمایندگی هاست پلسک Plesk

کنترل پنل Plesk در حال حاضر محبوب ترین ابزار مدیریت هاست ویندوزی می باشد که از امکانات فراوان و رابط کاربری بسیار زیبا بهره مند است.

کنترل پنل قدرتمند پلسک بر روی سرورهای نمایندگی ویندوز ایران و خارج مشهدهاست فعال بوده و برای شما نماینده های عزیز امکان فروش هاست پلسک و ریستور اطلاعات بکاپ سایت های ویندوزی را فراهم ساخته است.

از امکاناتی کنترل پنل پلسک می توان به ابزار File Manager برای مدیریت آسان و راحت فایل ها، امکان مدیریت و نظارت کامل بر Email، مدیریت و بازگردانی راحت فایل های پشتیبان گیری شده BackUp، ارائه نسخه های متعدد PHP و... اشاره کرد.

سوالات متداول

چرا نمایندگی ویندوز؟

سرویس نمایندگی هاست برای اشخاص یا شرکت های طراحی سایت و یا افرادی که مایل به کسب درآمد در زمینه فروش هاست هستند و یا وب مسترهایی که دارای تعداد زیادی سایت هستند مناسب و به صرفه می باشد. همچنین می توانند منابع را بین هاست هایشان با پلن های مورد نظرشان تقسیم کنند.

دلیل خرید نمایندگی هاست Windows مشهدهاست

با خرید نمایندگی هاست مشهدهاست کلیه امور فنی و نگهداری سرور توسط تیم فنی مشهدهاست انجام می شود و نمایندگان با دسترسی پنل هایی که ارایه می شود می توانند نسبت به ایجاد هاست و مدیریت هاست های ایجاد شده براحتی اقدام کنند. برتری سرویس ریسلری ویندوز مشهدهاست در استفاده از کنترل پنل قدرتمند پلسک است که هزینه های لایسنس آن جهت بهره گیری از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری توسط مشهدهاست پرداخت میشود، تا پایداری سایت ها تضمین شده باشد. نمایندگان، کنترل پنل کامل برای فروش فضا دارند و میتوانند هاست ویندوز ارائه کنند و هیچ نامی از مشهدهاست برده نخواهد شد.

مزایای ویژه ریسلری هاست ویندوز مشهدهاست

- سرویس نمایندگی ویندوز مشهدهاست یکی از مدرنترین و قدرتمندترین سرویس‌های نمایندگی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
- استفاده از سرورهای پر سرعت و مدرن به همراه کنترل پنل پلسک به شما قدرت هر تنظیم و امکانی را می دهد.
- قابلیت تنظیم و استفاده از نیم سرورهای اختصاصی در سرویس نمایندگی ویندوز مشهدهاست با تنظیمات پیشرفته
- به همراه SSL رایگان برای هرکدام از سایت های نمایندگی با نصب رایگان
- از تمامی سرویس ها هفتگی و ماهانه به صورت خودکار نسخه پشتیبان بر روی سرور دیگری گرفته می شود

مکان سرورهای نمایندگی هاست مشهدهاست کجاست؟

سرورهای نمایندگی هاست مشهدهاست به دو بخش سرورهای خارج از ایران و سرورهای داخل ایران دسته بندی می گردد که هر دو در مطرح ترین و معتبرترین دیتاسنترهای اروپایی و ایران قرار داده شده اند.
در بین سرویس های خارج از کشور، دیتاسنترهای اروپایی سرعت بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی خواهند داشت که به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی مطلوب و پینگ بسیار عالی به سمت ایران دارای سرعت بسیار بالاتری می باشند.
دیتاسنترهای واقع در اروپا یکی از برترین و پیشرفته ترین دیتاسنتر های جهان هستند که با بکارگیری از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری بالاترین سطح کیفیت را در سرور های خود تامین می نمایند. از این رو مشهدهاست با استفاده از سرور های پرقدرت این دیتاسنترها توانسته بالاترین کیفیت را در هاست های خارجی خود نظیر پلن های هاست ویندوز حرفه ای برای کاربران خود فراهم نماید.

ارتقاء و دانگرید پلن های نمایندگی مشهدهاست

امکان ارتقاء به پلن های بالاتر در هر زمان وجود دارد و هزینه ارتقاء به صورت سیستمی و با توجه به زمان اعتبار باقی مانده محاسبه می گردد، درنظر داشته باشید سرویس با پلن بالاتر همواره با تخفیف و قیمت پایین تری محاسبه می شود و مبالغ ارتقاء ، هزینه بالاتری نسبت به قیمت سرویس محاسبه می گردد.  همچنین در صورتی که فضا و منابع هاست آزاد داشته باشید و امکان دانگرید به پلن پایین تر از نظر فنی وجود داشته باشد، می توانید سرویس خود را کاهش دهید. بابت کاهش سرویس در خارج از دوره گارانتی،  هزینه ای برگشت داده نمی شود.

گارانتی بازگشت وجه

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم ، لذا شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید و طی 30 روز بعد از خرید در صورتی که از سرویس خریداری شده رضایت نداشتید، بدون هیچ نگرانی میتوانید سرویس خود را لغو نموده و درخواست بازگشت هزینه خود را تیکت ارسال کنید.

مشهدهاست لوگو
mashhadhost logo

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

38185 مرکز تماس مشهدهاست

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست است. SiteMap

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری