سرور ایمیل اختصاصی

بازاریابی ایمیلی و افزایش فروش با سرور ایمیل مارکتینگ

Dedicated Email Server

معرفی سرور ایمیل اختصاصی مشهدهاست

برخی افراد، شرکت ها و سازمان ها، به سرویس ایمیل حرفه ای تر و با ضریب اطمینان بیشتری نسبت به کاربران هاست ایمیل اشتراکی نیاز دارند که مشخصاً نیازهای آنها تنها در سرور اختصاصی ایمیل مرتفع خواهد شد.

سرور ایمیل اختصاصی مشهدهاست بر روی سرورهای مجازی با آی پی اختصاصی برای شما راه اندازی می گردد و به سیستم ایمیل چاپار متصل می شود که دارای امکانات بینظیری می باشد.

سرور اختصاصی ایمیل

در سرویس ایمیل هاستینگ از آنجا که میل دامین شما در کنار تعداد زیادی میل دامین دیگر بصورت اشتراکی در یک سرور ایمیل قرار می گیرد، لذا با محدودیت های بسیاری مواجه خواهید بود منتهی با خرید سرور مجازی و راه اندازی میل سرور اختصاصی می توان مطمئن شد که تمام ایمیل ها با امنیت کامل تا وقتی خودتان بخواهید بدون محدودیت در اختیارتان خواهد بود.

به همراه امکاناتی شامل، کنترل پنل دایرکت ادمین - سیستم ایمیل چاپار - بینهایت ارسال ایمیل - امکان استفاده از سیستم API - تعریف سرویس های پولی و اعتباری - امکان تعریف نامحدودمخاطب - امکان تعریف نامحدود کمپین - امکان مشخص کردن میزان ارسال در ساعت.

پلن های میزبانی ایمیل اختصاصی

امکانات ایمیل پلن 1 ایمیل پلن 2
تعداد حساب ایمیل نامحدود نامحدود
ارسال و دریافت نامحدود نامحدود
حجم دیسک 100 گیگابایت 200 گیگابایت
ترافیک ماهانه 2000 گیگابایت 5000 گیگابایت
پورت شبکه 1 گیگ 1 گیگ
حافظه رم 2 گیگابایت 4 گیگابایت
هزینه فعالسازی 330,000 تومان 330,000 تومان
هزینه ماهانه خارج کشور تومان تومان
هزینه سالانه خارج کشور تومان تومان
خرید و سفارش خارج کشور خرید و سفارش خرید و سفارش
Lamp

مزایای میل سرور اختصاصی Dedicated Email Server

1

اختصاص سروری مجزا با منابع متناسب به هر کاربر

2

استفاده از آی پی اختصاصی معتبر بر روی هر سرور

3

سفارشی سازی برخی تنظیمات در جهت بهره گیری مطلوب تر نسبت به اهداف کاربر

4

بهره گیری از تکنولوژی های به روز آنتی اسپم و در نظر گرفتن سیاست های مورد نیاز به جهت ارسال و دریافت های موفق

5

پیاده سازی تنظیمات امنیتی پیشرفته با ایجاد کمترین محدودیت های ممکن برای کاربر

6

عدم محدودیت در تعداد ایمیل اکانت ها و میزان ارسال ها و دریافت ها

امکانات سرور ایمیل اختصاصی مشهدهاست

امکانات ویژه

✅ ارسال با دامنه اختصاصی

✅ کنترل پنل فارسی

✅ ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه با سرعت بسیار بالا

✅ آمارگیر بسیار حرفه‌ای (ایمیل های باز شده، کلیک شده و… )

✅ قابلیت تنظیم سرعت و زمانبندی ارسال (ارسال در آینده)

✅ تعیین درصد اسپم و ایندکس

سرور ایمیل مارکتینگ مشهدهاست

بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing چیست؟

بازاریابی ایمیلی یکی از روش های اصلی جذب مشتریان است. هدف از ارسال پیام های ایمیلی، حفظ رابطه کسب و کار با مشتریان فعلی یا قبلی است. بیش از 75 درصد از کسب و کارها از ایمیل ها برای هر دو روش تجارت یعنی B2B (کسب و کار به تجارت) و B2C (تجارت به مشتریان) استفاده می کنند.

ایمیل مارکتینگ روشی ارزان برای تبلیغ محصولات یا خدمات شما در مقایسه با بسیاری از انواع دیگر بازاریابی است. در عصر حاضر که اکثر مردم از سایر رسانه های اجتماعی برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود استفاده می کنند، هنوز هم بازاریابی ایمیلی برای ارتباطات رسمی کاربرد دارد و استفاده می شود.

مزایای بازاریابی ایمیلی

  • بازاریابی ایمیلی مقرون به صرفه است.
  • بازاریابی ایمیلی با هدف قرار دادن افراد مختلف، به شما در شناخت جمعیت‌شناسی کاربران کمک می کند.
  • قابلیت های گزارش دهی و تجزیه و تحلیل بیشتری را ارائه می دهد.
  • پیام های ایمیل دارای طیف گسترده ای از قالب بندی های HTML هستند.
  • به کسب و کارها در ایجاد حس اعتماد، وفاداری یا آگاهی از برند با مخاطبان هدف کمک می‌کند.

سرور ایمیل چیست و چطور به ایمیل مارکتینگ کمک می کند؟

در سرور ایمیل مارکتینگ مشهدهاست به آسانی و در کمترین زمان امکان طراحی یک ایمیل کاملا حرفه ای را دارید تا به مخاطبان خود در زمان مناسب ارسال کنید. از ویژگی های سرور ارسال ایمیل انبوه مشهدهاست می توان به سرعت ارسال بالا و همچنین کاهش ریسک اسپم شدن ایمیل ها اشاره کرد.

با خرید سرور اختصاصی ایمیل منابع بصورت اختصاصی برای کمپین تبلیغاتی شما در نظر گرفته می شود لذا امکان استفاده از خدمات و سرویس های بی نظیر برای شما فراهم می گردد که شامل :
• ارائه IP اختصاصی Clean و بدون مشکل • استفاده از امکان نام دامنه اختصاصی • استفاده از سرورهای ایمیل اختصاصی برای هر یک از مشتریان • رعایت کامل استاندارهای میل سرورهای عمومی معتبر مانند جی میل، یاهو، هات میل • امکان قراردادن لینک لغو اشتراک (UnsubScribe) در تمامی ایمیل های ارسال شده

 

سوالات متداول

دلیل خرید سرور ایمیل اختصاصی

در صورتیکه توقع زیادی از سرویس ایمیل خود ندارید و محدودیت و مشکلات مربوطه در کنار تاخیر در ارسال ها و دریافت ها برای شما از اهمیت بالایی برخوردار نمی باشد، مسلماً همان سرویس ایمیل اشتراکی برای شما به دلیل قیمت ارزان تر مناسب و مقرون به صرفه تر خواهد بود منتهی در صورتیکه امکان داشتن چندین میل دامین، نامحدود بودن تعداد ایمیل اکانت ها، عدم وجود محدودیت در تعداد ارسال ها و دریافت ها، فضای ذخیره سازی بیشتر و اختصاصی بودن کامل میل سرور برای شما اهمیت دارد پیشنهاد ما "سرور ایمیل اختصاصی" مشهدهاست می باشد.

سایر مزایای سرور ایمیل مشهدهاست

- قابلیت ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل
- حذف خودکار ایمیل های تکراری، ناقص، خراب و… ( هنگام واردسازی و ارسال ایمیل )
- قابلیت ارسال متن به روش Text یا Html
- مشاهده پیش نمایش متن و ایمیل قبل از ارسال
- قابلیت اضافه کردن بانک ایمیل جدید
- قابلیت دسته بندی ایمیل ها
- عدم نمایش لیست ایمیل شما به گیرندگان
- قابلیت قرار دادن عکس، لینک و فایل ضمیمه داخل ایمیل ارسالی
- قابلیت تعیین آدرس Reply توسط کاربر
- محیط کاربری آسان و ارسال ایمیل فارسی ( اچ تی ام ال ) + قابلیت قرار دادن عکس
- مشخص نمودن نام ارسال کننده و ایمیل Reply
- مشخص نمودن نام ارسال کننده و ایمیل قابلیت ارسال لینک لغو اشتراک به کاربر

مکان سرورهای سرویس ایمیل اختصاصی مشهدهاست کجاست؟

سرورهای اختصاصی ایمیل مشهدهاست در خارج از کشور و در مطرح ترین و معتبرترین دیتاسنترهای اروپایی قرار داده شده اند.
دیتاسنترهای اروپایی سرعت بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی خواهند داشت که به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی مطلوب و پینگ بسیار عالی به سمت ایران دارای سرعت بسیار بالاتری می باشند.
دیتاسنترهای واقع در اروپا یکی از برترین و پیشرفته ترین دیتاسنتر های جهان هستند که با بکارگیری از آخرین تکنولوژی های سخت افزاری بالاترین سطح کیفیت را در سرور های خود تامین می نمایند.

محدودیت ارسال در این سرویس چه میزان است؟

در سرویس ایمیل اختصاصی مشهدهاست هیچ محدودیتی از بابت میزان ارسال ایمیل وجود ندارد با اینحال توصیه میکنیم حتما مقاله زیر را در مورد کاهش احتمال اسپم شدن ایمیل ها مطالعه نمایید:

کاهش احتمال اسپم شدن ایمیل ها

تفاوت ایمیل هاستینگ با سرور اختصاصی ایمیل مشهدهاست چیست؟

هاست ایمیل جهت ارسال ایمیل های اطلاع رسانی یا ایمیل های تبلغیاتی به گروه های کم تعداد استفاده می شود و برای ایمیل مارکتینگ و ارسال انبوه مناسب نمی باشد برای این منظور می بایست از سرور ایمیل اختصاصی استفاده نمایید تا امکان ارسال ایمیل نامحدود تبلیغاتی را داشته باشید. شایان ذکراست بر روی سرورهای اختصاصی ایمیل نرم افزارهای مخصوص ایمیل مارکتینگ نصب و راه اندازی شده که بصورت حرفه ای تر میتوانید از امکانات آن استفاده نمایید برای این منظور و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش مشهدهاست به شماره 38185-051 داخلی 1 تماس حاص نمایید تا کارشناسان واحد فروش جهت خرید سرویس متناسب با نیاز شما مشاوره رایگان ارائه دهند.

مزیت داشتن آدرس ایمیل مبتنی بر دامنه اختصاصی چیست؟

با ایمیل هایی مانند:
• sales @ domain.com
• info @ domain.com
• support @ domain.com
می توانید با امنیت کامل بخش های مختلف کاریتان را به مشتریانتان معرفی کنید و شانس انتخاب شدن خود را در میان بهترین ها بالا ببرید.
آدرس ایمیل مبتنی بر دامنه مانند info @ your-business-name.com ، به شما کمک می کند تا با نگاه حرفه ای تری به مشتریان به ترویج وب سایت و شرکت خود بپردازید. در واقع، با استفاده از یک آدرس ایمیل حرفه ای احتمال اینکه مشتریان آن شرکت را انتخاب کنند 9 برابر می شود همچنین هر بار که شما از یک آدرس مبتنی بر دامنه، یک ایمیل ارسال می کنید عملا در حال قرار دادن نام دامنه خود را در مقابل مشتریان بوده آنها را تشویق به بازدیداز سایت اینترنتی خود می نمایید. با استفاده از آدرس ایمیل حرفه ای خود و افراد و بخش های مختلف دیگر مانند me @ your-business-name.com تجارت شما به دید کاربارن سازماندهی شده بوده و بار دیگر حرفه ای در ذهن خواهید ماند .

ارتقاء و دانگرید پلن های سرور ایمیل چگونه است؟

امکان ارتقاء به پلن های بالاتر در هرزمان وجود دارد و شما تنها هزینه مابه التفاوت قیمت دو پلن نسبت به زمان اعتبار باقی مانده از دوره سرویس را پرداخت خواهید نمود، امکان دانگرید هم در صورتی که منابع و امکانات استفاده شده امکان این دانگرید را بدهد میسر خواهد بود.

سوالات متداول هاست لینوکس مشهدهاست

سایر سرویس های مشهدهاست

مشهدهاست لوگو
mashhadhost logo

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

38185 مرکز تماس مشهدهاست

تمامی حقوق و طرح قالب متعلق به مشهدهاست است. SiteMap

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری